Menu strony
Kobieta
Święty Mikołaj w samochodzie

Kosmiczne prezenty

Istnieje wiele rozmaitych dni, kiedy ludzie obdarowują się nawzajem. Niekiedy są to tylko niewielkie upominki jako wyraz pamięci w formie kwiatka czy pocztówki, innym razem będą to duże i kosztowne prezenty. Wszystko zależy od chęci, okazji i możliwości finansowej. Generalnie przyjmuje si że bardzo cenione są podarunki wykonane własnoręcznie.
outlet hurt

Wszyscy kochamy przepiękne ubrania, na nieszczęście nie zawsze stać nas na kupowanie nowych i kosztownych ubrań

Jeżeli lubimy dość często wymieniać zawartość szafy i nabywać nowe spódnice, koszule albo marynarki, a nie posiadamy dostatecznie dużo pieniędzy, żeby w każdym miesiącu regularnie bywać w sklepach z ciuchami, to należy pomyśleć nad tym, czy nie nabywać ciuchów używanych.


jeansy

Jak dobrać ubranie, żebyśmy czuli się w nim bardzo dobrze? O jakich rzeczach w szczególności trzeba pamiętać?

Co jest zawsze w modzie? To ogólnie postawione pytanie może sprawiać trudności, lecz warto na nie odpowiedzieć. Gdy wziąć pod uwagę fakt, że chociaż trendy się zmieniają, to najczęściej jednak potrzebujemy kreacji solidnych jak i szykownych. Z pewnością dojdziemy do wniosku, iż moda jest pomocna, lecz nie może być zawsze wyznacznikiem tego, jak będziemy się ubierać. Jest pomocna, jednak wybieramy stroje pod kątem tego, jak do naszej osoby pasują i w dużej mierze zależnie od tego jak się w nich czujemy. Dzięki temu będziemy na pewno zadowoleni z dobranych części odzieży.
czapka

Gustowne ubrania, jakie warto kupić jako prezenty świąteczne.

Wszystkie modne stroje, jakie opłaca się kupować jako prezenty na święta będzie okazja bez trudności kupić zarówno w sklepach wirtualnych, ale i w stacjoarnych butikach. Naturalnie, rozsądnie jest się wcześniej zorientować w gustach osób, jakie mamy plan obdarowywać, a bezsprzecznie nie będzie ryzyka, że wybierzemy cokolwiek źle.
niepotrzebne ubrania w szafie

Hurtownie odzieży używanej zdobywają coraz więcej odbiorców

Większość pań na Ziemi, której by nie zapytał, ma zazwyczaj wypełnioną po brzegi szafę odzieży a i tak zwykle powie, że nie ma się w co ubrać. Może czas najwyższy zrobić z tym porządek i zamiast maksymalizować swoją szafę postawić na jej zminimalizowanie? Jest na to pewien sprawdzony sposób.
Kobieta w sukience

Czy kobieta dojrzała może wyglądać modnie? Ależ oczywiście,należy jedynie poznać garść zasad

Tak naprawdę w dzisiejszych czasach całkiem ciężko oceniać kogoś po wyglądzie. Dzieje się tak, bo zanika podział na ludzi pod kątem wieku. Ważny jest zwyczajnie dobry wygląd, tak więc mnóstwo kobiet powyżej pięćdziesiątego roku życia spotyka jednak problem, co powinny nosić. Ten kłopot jest zupełnie dojmująca i stwarza to mnóstwo niepotrzebnych kompleksów.

Trendy w sezonie wiosna 2013

Trendy wiosna 2014 można określić w dwóch słowach jako wolna amerykanka. Dalej aktualne będą barwy pudrowe królujące tej zimy. Poza nimi, spotkamy także mocne zestawienia zarówno w sprawie barwy, jak też materiały.
moda

Sukienka na wesele w sezonie wiosenno-letnim. Sposoby komponowania stylizacji.

Chociaż nigdy nie wiadomo, jaka pogoda będzie w maju, lipcu czy w sierpniu, nasz strój na wesele musimy zaplanować sobie odpowiednio szybciej. Gdy wybieramy zwiewne sukienki lub letnie kombinezony, pamiętajmy o dobrze dobranych butach i czymś na ramiona. Chociaż pogoda w maju mogłaby spowodować, że kurtka Kross będzie naszym marzeniem, należy do stroju na wesele podejść z pomysłem i stworzyć zestawienie, z jakiego będziemy zadowolone nawet jeśli ślub trafi się w zimny i deszczowy dzień.
stylistka z Poznania

Stylistka- kobieta, która pomoże nam odnaleźć swój styl i nauczy nas jak dobierać ubrania, aby wyglądać świetnie

Odnalezienie swojego stylu to często bardzo długa droga. W sklepach jest bardzo dużo ubrań jak również dodatków, moda sugeruje nam jeszcze inne rozwiązania. Jeżeli nie wiemy w jaki sposób się ubrać, warto skorzystać z usług stylistki.
kosmetyczka

Troska o wygląd zewnętrzny jest domeną kobiet, a wizyty u kosmetyczki stają się coraz popularniejsze

Moda bywa tak zmienna niczym kobieta, czyli grymaśna i nieobliczalna. Co teraz jest modne, to jutro już niekoniecznie. Przykładowo, kiedyś odcień torby i czółenek musiał być obligatoryjnie taki sam albo podobny, a w chwili obecnej wizażystki podpowiadają, żeby barwy tych dodatków chociaż trochę się różniły. A piękny wygląd bywa przecież dla damy kwestią kluczową bez względu na wiek.
1 2 3 4 5 6