Menu strony
Ocena
Mocne wejście Twojej firmy

Jak przeprowadzić ocenę okresową pracowników?

Od dawna już pracownicy podlegają kontroli. Kiedyś stosowano do tego celu rygorystyczne zasady, a praca wykonywana była pod ostrym nadzorem przełożonych. Dzisiaj, by uzyskać informacje na ile dobrze pracujemy opracowane zostały różne techniki oceny. Ocena pracownicza pomoże przełożonemu dokonać odpowiedniej selekcji, ale też nagradzać liderów i dobrze ich mobilizować, inspirować.
Spotkania biznesowe

Okresowa analiza osiągnięć pracowników

Nie od dziś wiadome jest, że na sukces całej firmy składają się efekty pracy poszczególnych jednostek. Im większa zaś firma, tym takich jednostek więcej. Przy większej liczbie zatrudnionych trudniej jest ich pilnować i śledzić ich indywidualne rezultaty. Żeby to osiągnąć, sporządzona została tak zwana ocena pracowników. Dokonuje się jej na różne sposoby, które cechują się zróżnicowaną efektywnością.
dziewczynka

Sukienki wizytowe dla dziewczynek – dział w sklepie, w którym zakupisz sukienkę dla swojej córki doskonałą na wyjątkową okoliczność.

W dzisiejszych czasach właściwie każda osoba wie jak ważny jest wygląd. To, w jaki sposób się obywatel prezentuje wskazuje często o tym jak jest zauważany przez ludzi wokół niego oraz co opowiadają o nim inne jednostki. Toteż każdy w miarę swoich możliwości chciałby wyglądać jak najlepiej.