Menu strony
Mężczyźni
cena

Wysokiej jakości buty dla większych i mniejszych panów – w przystępnej cenie

Rynek obuwia jest wypełniony różnymi fasonami butów – zarówno dla tych większych, jak i mniejszych mężczyzn. Właśnie z tego powodu znalezienie pasującego obuwia stanowi tak duży problem i zajmuje tak dużo czasu.
Koszula z garniturem

Kiedy mężczyzna chce być modny, czyli co obecnie noszą panowie

Jeszcze wcale nie tak dawno temu mężczyźni nie przywiązywali zbytnio wagi do tego, co na siebie wkładają. Dzisiaj sytuacja ta diametralnie się zmieniła. Obecnie panowie, którzy chcą podobać się kobietom zwracają uwagę na swój ubiór. Obecnie mało który mężczyzna zdecyduje się na założenie koszuli, która pod względem kolorystycznym nie jest dopasowana do marynarki czy spodnie, które nie wyglądają dobrze z butami.
mężczyzna w koszuli, moda męska

Wyposażanie męskiej szafy a więc moda dla panów na co dzień

Co dzień na ulicach mijasz setki facetów. Część z nich przyodziana jest zupełnie od czapy, a część zachwyca – przyciąga spojrzenia nie wyłącznie kobiet, lecz także panów.
wózki widłowe

Niektórzy mężczyźni lubią mieć bardzo krótko obcięte włosy (jak w wojsku) i rewelacyjnie się z tym prezentują

Błędnym założeniem jest myślenie, że tylko panie chodzą do salonu fryzjerskiego oraz dbają o swe włosy. Mężczyźni także robią do dość często.
maszynki do golenia

Na szczęście nie musimy używać brzytwy! Przeczytaj te porady

Choć tak naprawdę nie wszyscy mężczyźni posiadają bujny zarost - nawet bez regularnego golenia, to jednakże niezbyt często można spotkać tego faceta, który najzwyczajniej nie ma jakiegokolwiek zarostu na własnej twarzy. Koncerny zajmujące się produkcją maszynek oczywiście są z tego powodu wielce usatysfakcjonowane - w końcu stoją za tym biznesem wielkie pieniądze.
zegarki fossil

Idealne i stylowe zegarki dla każdego faceta

W ostatnich latach ma się sposobność dojrzeć, iż coraz bardziej liczna ilość przedstawicieli płci męskiej rozpoczyna dbać się o siebie niż miało to miejsce kilkanaście lat do tyłu. Mężczyźni mają chęć być zwyczajnie mocniej godni uwagi. Wiedzą, iż w tak będą szczególnie zwracać atencję przyszłych partnerek.
matka z dzieckiem

Buty dla dzieci i szaliki dla mam - propozycje różnych sklepów

Jeśli chcemy, żeby nasze dziecko mogło w każde miejsce iść z uśmiechem musimy wybrać mu porządne buty. Nie jest to łatwe, bo w dzisiejszych czasach mamy tak ogromny wybór obuwia dla dzieci, że faktycznie trudno kupić takie, które okażą się odpowiednie. Dlatego rodzice muszą zawierzyć swej intuicji i rekomendacji innych klientów. Gdy kupujemy buty dla dzieci Katowice będą miastem idealnym na tego typu zakupy. W każdym centrum handlowym jest parę sklepów, gdzie możemy popatrzeć, czy podobają nam się buty w ofercie dziecięcej.
Elegancki mężczyzna

Ponadczasowe zasady dobrych manier w modzie męskiej

Powiada się, że to kobiety mają bzika na punkcie ewoluującej co sezon mody, natomiast faceci zazwyczaj nie przykładają zbytnio uwagi do swojego oblicza. Zdaje się jednak, że moda męska też jest regulowana przez pewne zasady, które warunkują stylowy ubiór faceta. Ale w tym przypadku powinno się nadmienić, że standardy te są niezmienne od dawna.
Eleganckie buty

O jakich radach powinniśmy pamiętać, gdy kupujemy garnitur? Przede wszystkim o dobrze dobranych butach

Choć są mężczyźni, którzy zakładają garnitury chętnie także po pracy, stanowią oni stosunkowo małą grupę. Trzeba to powiedzieć: duża liczba mężczyzn eleganckich strojów unika jak ognia, stąd też wynika ich niewiedza: w jaki sposób powinni właściwie dobierać dodatki do takiego stroju. O czym powinni więc pamiętać mężczyźni noszący eleganckie ubrania tylko od święta?
brzytwa

Brzytwa dovo okazuje się być bardzo solidna

Narzędzia do golenia okazują się być niesamowicie istotne

Brzytwa dovo okazuje się być bardzo solidna

Musimy posiadać świadomość, że odpowiednie sprzęty do golenia powodują, że ta czynność nie tylko pójdzie prędzej, bardziej gładko, ale też będzie milsza dla naszej skóry. Dlatego warto dbać o to, by ostrze okazało się być dostatecznie ostre oraz co jakiś czas warto patrzeć, czy nic się nie poluzowało. Im lepszych narzędzi będziemy używać, tym mniej poraniona będzie nasza skóra po goleniu.
1 2