Menu strony
Pracownicy
szkolenie z prawa pracy

Przed zdecydowaniem o wyborze warsztatów, warto przeprowadzić rozważanie potrzeb w tym temacie

Dokształcaniem można nazwać każdą formę edukowania pracownika, której zamiarem jest podniesienie poziomu jego kwalifikacji potrzebnych do wykonywania zadań na jego zajmowanym, albo też przyszłym stanowisku pracy. Wielość etapów w związku z organizacją i prowadzeniem procedur przetargowych, do tego nierzadko wchodzące nowe przepisy prawa oraz wchodzące nowe orzecznictwa KIO, wymaga nieustannego pogłębiania i uaktualniania zdobytej praktyki.
uczestnicy podczas szkolenia

Jak dbać o powodzenie swojego biznesu?

Należy szanować naszych przedsiębiorców, ponieważ choć działają w ciężkich realiach, to jednak jakoś sobie jakby nie patrzeć radzą. Jednak nigdy nie ma takich sytuacji, iż najzwyczajniej wiemy dosłownie wszystko. A więc można powiedzieć, że jako biznesmeni nigdy nie możemy nie zwiększać nieustannie własnej wiedzy. Dobra, lecz w końcu często sytuacja jest taka, iż mamy wielki kłopot z tym by nareszcie na przykład prowadzić odpowiednio pertraktacje z innymi biznesmenami.
finanse

Kiedy należy ci się zwrot podatku za pracę poza granicami kraju, nie bój się o niego postarać

Każda osoba zatrudniona w naszym kraju ma świadomość, że w oznaczonym czasie musi rozliczyć się z fiskusem oraz przyjąć zwrot nadpłaconego podatku albo uregulować brakującą kwotę. Jednakże trzeba pamiętać, że również osoby dorabiające sobie za granicą, muszą dopilnować wspomnianego rozliczenia i mają szansę ubiegać się o przyznanie zwrotu.
wycena

Rezerwy na świadczenia pracownicze i rozliczne metody ich wyceniania

Rezerwy na świadczenia pracownicze to rezerwy powiązane z przyszłymi zobowiązaniami podmiotów gospodarczych w związku z aktualnie zatrudnionymi pracownikami. Są one zamieszczane w księgach rachunkowych danej marki, spółki czy przedsiębiorstwa. Rezerwy na świadczenia pracownicze wynikają z przepisów prawa pracy, a także z układów zbiorowych pracy i wielu innych ważkich zobowiązań pomiędzy pracodawcami a pracownikami.
rachunki

Najważniejsze jest stałe doskonalenie swoich umiejętności!

Specjalista od HR w biznesie to ma trudny los. Jak wszyscy wiedzą, pracownik jest głównym trybikiem w olbrzymiej biznesowej maszynerii. Należy na początku odbyć trudny proces zatrudniania na stanowisko.
Spotkanie, zebranie

Może wyjazd firmowy nad Morze Bałtyckie?

Czy nieustanny kryzys spowodował, że to już koniec aż tak bardzo częstych wyjazdów pracowniczych do choćby trójmiejskiego Sopotu? W sumie ciężko rozumować, iż w akurat w przypadku Polski aż tak wielce widać znaczne spowolnienie gospodarcze. Mimo wszystko jesteśmy dosyć nietypową gospodarką, zatem można powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzą wyjazdy pracownicze, tak naprawdę jest lepiej, aniżeli kilka lat temu.
programista

Kiedy swą pracę powinieneś wykonywać w domu, powinieneś zostać wolnym strzelcem w swoim zawodzie

Czasami mają miejsce sytuacje życiowe, jakie przeszkadzają w podjęciu posady poza czterema ścianami swojego domu. Bywają one powiązane z sytuacją zdrowotną lub potrzebą wychowywania dziecka. Przed laty warunki takie powodowały duże problemy, jednakże wraz z nadejściem internetu zmieniły się także szanse zawodowe freelancerów, inaczej mówiąc specjalistów wykonujących zlecenia poza centralą firmy.
Spotkanie, zebranie

Może wypadek integracyjny nad polskie morze?

Czy ciągły kryzys gospodarczy spowodował, że to już koniec aż tak częstych wyjazdów pracowniczych do choćby Sopotu? Tak naprawdę trudno myśleć, iż w akurat w przypadku Polski aż tak mocno widać znaczące spowolnienie ekonomiczne. Jakby nie patrzeć jesteśmy raczej nietypową gospodarką, zatem można w sumie powiedzieć, że jeśli w rachubę wchodzą wyjazdy pracownicze, w sumie jest nawet lepiej, niż kilka lat temu.
słuchacze na zajęciach z angielskiego biznesowego

Warszawskie możliwości skorzystania z pomocy doświadczonego coacha

Ogromny wybór wśród oferowanych nam dzisiaj na rynku możliwości zachwyca w szczególnym stopniu. Klienci doceniają profesjonalizm w prowadzeniu szkoleń tematycznych tego typu, co dostrzec można także na podstawie ich komentarzy. Chętnie wymieniają się oni spostrzeżeniami oraz opiniami, dzięki czemu niezdecydowani jeszcze na żadną konkretną opcję mają doskonałe rozeznanie w tym temacie. Zwracając uwagę na coach biznesowy Warszawa proponuje jedynie dopracowane idealne możliwości. Ogromna paleta wyboru motywuje!
czapka

Gustowne ubrania, jakie warto kupić jako prezenty świąteczne.

Wszystkie modne stroje, jakie opłaca się kupować jako prezenty na święta będzie okazja bez trudności kupić zarówno w sklepach wirtualnych, ale i w stacjoarnych butikach. Naturalnie, rozsądnie jest się wcześniej zorientować w gustach osób, jakie mamy plan obdarowywać, a bezsprzecznie nie będzie ryzyka, że wybierzemy cokolwiek źle.
1 2