Menu strony
Warsztaty
szkolenie firmowe w sali konferencyjnej

System szkoleń dla firm oraz przedsiębiorstw

Wymagane przez przedsiębiorstwa szkolenia dla pracowników to niemało wyjątkowo istotnych dla firm opcji, wśród których bardzo często zamawianym jest właśnie tqm. Szkolenia i warsztaty w firmach muszą w sposób zwięzły oraz interesujący przedstawiać najistotniejsze dla wszystkich zatrudnionych aspekty w określonym uprzednio obszarze. Rozszerzeniem tego tajemniczego skrótu jest określenie pochodzące z języka angielskiego, total quality management, i oznacza nic innego jak przede wszystkim kompleksowe zarządzanie jakością w przedsiębiorstwie.
Spotkania biznesowe

Okresowa analiza osiągnięć pracowników

Nie od dziś wiadome jest, że na sukces całej firmy składają się efekty pracy poszczególnych jednostek. Im większa zaś firma, tym takich jednostek więcej. Przy większej liczbie zatrudnionych trudniej jest ich pilnować i śledzić ich indywidualne rezultaty. Żeby to osiągnąć, sporządzona została tak zwana ocena pracowników. Dokonuje się jej na różne sposoby, które cechują się zróżnicowaną efektywnością.
Bukiet ślubny

Moda damska jest dziedziną stale transformującą się i uwzględniającą wymagania kobiet

Kobiety szukają własnego stylu w przeróżny sposób. Biorą inspiracje z pokazów mody, przeglądają słynne miesięczniki modowe, czy też zwyczajnie jednoczą wzajemnie rzeczy wygodne i intrygujące. Z pewnością nie jest to rzecz łatwa, niemniej, jeśli się tego już dokona zdecydowanie łatwiej będzie następnie poruszać się w świecie mody i słynnych butików. Znając własny styl wiemy całkowicie, czego wypatrywać na przeróżne okazje, które odbywają się w życiu.
Szkoła, klasa

Zawsze chciałeś nauczyć się języka włoskiego?

We współczesnych czasach nauka języków obcych jest obowiązkiem w przypadku osób, które pragną rozwijać się na drodze zawodowej. Poza tym język angielski często przestaje już wystarczać i pracodawcy stawiają za wymóg np. język włoski – a jego opanowanie ma być rzecz jasna na poziomie komunikatywnym. Aby mogło to być prawdopodobne, należy znaleźć choćby trochę czasu na rozwój swoich umiejętności, lecz jak to robić, by robić to efektywnie?
Kobi Light   NELIO w sali konferencyjnej

Działania Public Relations

Każda firma powinna inwestować w poszerzanie wiedzy zatrudnionych osób. Zazwyczaj zwraca się dużą uwagę na jednostki sprzedażowe, dlatego, że to w dużej mierze od nich zależy powiększanie zarobków firmy. Ostatnimi czasy jednak prezesi korporacji zaczęli dopatrywać się możliwości w departamentach marketingu i public relations. To pozytywna zmiana. W mądrze zarządzanej firmie takie działy mogą w ogromnym stopniu przyczynić się do powiększania sprzedaży.