Menu strony
PRacownik
coaching

Na pewno szkolenia coachingowe dają dużo zmian!

Szkolić się trzeba, ponieważ ten świat ciągle ulega przeobrażeniom. Człowiek, który zapomina o ciągłym rozwoju po jakimś upływie czasu tak jakby straci wewnętrzną moc, stanie się mniej skutecznym pracownikiem, biznesmenem, lecz także jako zwykła osoba na swoje nieszczęście nie będzie w stanie usatysfakcjonować siebie, swojej familii, bliskich, etc. W skrócie: jeżeli ktoś chciałby się nieustannie rozwijać, niech najzwyczajniej w świecie uczęszcza na wszelakie szkolenia.
Biznes

Popularne kierunki rozwoju we Wrocławiu - co wybrać i po co?

Wrocław robi się coraz bardziej popularnym miastem dla żaków. Zjeżdżają do niego uczący się ludzie z całego kraju, by podejmować tu dalsze poziomy nauki.
szkolenie BHP

Kilka słów o przepisach i szkoleniach z zakresu BHP

Każdy nowy pracownik, który rozpoczyna pracę w jakiejkolwiek spółce posiada obowiązek mieć na uwadze to, że będzie zobowiązany przechodzić przez specjalne szkolenia w obrębie bezpieczeństwa i higieny pracy. Tym samym także zabezpieczy dla siebie to, iż będzie idealnie zorientowany we wszystkim, co będzie związane z jego pracą w rzeczy samej w tym konkretnym zakresie.
Spotkanie, zebranie

Może wypadek integracyjny nad polskie morze?

Czy nieustanny kryzys ekonomiczny sprawił, że to już koniec tak regularnych wyjazdów pracowniczych do chociażby trójmiejskiego Sopotu? W sumie trudno rozumować, iż w przypadku Polski aż tak mocno widać znaczne spowolnienie ekonomiczne. Mimo wszystko jesteśmy dosyć nietypową gospodarką, zatem można powiedzieć, że jeżeli w grę wchodzą wyjazdy pracownicze, tak naprawdę jest sporo lepiej, aniżeli przed kilkoma laty.
Szkolenia dla firm

Jakie kursy wybierać

Ilość dostępnych na rynku szkoleń jest teraz nadzwyczajna. Podejmowanie dużej liczby mniej bądź bardziej ważnych decyzji co do wyboru dobrego szkolenia lub kursu zajmuje w dwudziestym pierwszym wieku cenny czas, który wielu osobom ucieka ogromnie szybko przez palce. W takich sytuacjach nieraz prosto popełnić błąd i wybrać zły pakiet szkoleń.
człowiek

Własnych pracowników należy sensownie motywować do pracy!

Na nieszczęście niektórzy przedsiębiorcy uważają, iż tak naprawdę nie ma żadnego sensu motywować własnych ludzi - po co, przecież im płacą: właśnie tak rozumuje znaczna część pracodawców. Jednakże realia są takie, że własnych pracowników tak czy siak należy efektywnie motywować. Jak? No cóż, to zależy w sumie od rodzaju firmy. Na pewno japońskie sposoby, na przykład metoda kaizen, mogą dać całkiem wiele. To tak naprawdę mocno zastanawiające, iż generalnie Azja jest takim kontynentem, w którym ludzie hardo pracują.
ludzie toczący kulkę z różnymi napisami

Metodyka Prince 2


Nowoczesny rynek edukacji świadczy naprawdę wiele rodzajów szkoleń, w których stosunkowo banalnie się przeważnie praktycznie pogubić. Można tutaj wybierać z ofert kursów e-elarningowych stacjonarnych bądź mieszanych. Dla jednych najlepsze są kursy IT, rozszerzające w dużym stopniu ich umiejętności w językach programowania , dla pozostałych z kolei szkolenia z rachunkowości, bądź z zarządzania zasobami ludzkimi i umiejętnościami powiązanymi z tworzeniem rozmaitych projektów. To właśnie dla takiej trzeciej paru organizowane bywają kursy z Prince 2. Co jednak kryje się za tym właśnie ciekawym skrótem?
rozwój kadry pedagogicznej

Jakim sposobem nauczyciel może powiększyć własne kompetencje?

Rozwijanie prywatnych kompetencji to bez wątpienia marzenie każdego pracownika. Statystyki dobitnie wyjawiają nam, że pracodawcy, którzy posiadają w dużym stopniu wykwalifikowanych pracowników chętniej udzielają im awansów w miejscu zatrudnienia oraz rzecz jasna podwyżek. W związku z taką sytuacją czynimy wszelakie wysiłki, aby nasze zdolności mogły zostać rozwinięte.
Biznes, mężczyźni

Coaching, consulting - sprawdzone rozwiązania i usługi dla firm

W tym oto pomocnym artykule przedstawiamy kwestia z dziedziny szkoleniowej, które są popularne w ostatnich latach. Powinien poznać je każdy przedsiębiorca chcący osiągnąć sukces w teraźniejszym, niełatwym gospodarczo świecie. Namawiamy do czytania.
firma

Właścicielu firmy, czy jesteś świadom, jak postępować w każdej sytuacji? Zapoznaj się z istotnymi informacjami tyczącymi prawa pracy i podatków.

Każdy przedsiębiorca powinien być świadom, że trzeba postępować zgodnie z bieżącymi przepisami. Dotyczy to zarówno zasad regulowanych poprzez kodeks pracy, jak też prawo podatkowe. Obowiązkiem szefa jest zatrudnienie pracownika oraz odprowadzanie wymaganych składek do Zus-u, dopełnienie deklaracji podatkowych, jak również przestrzeganie reguł kodeksu pracy i uczciwego podejścia do pracujących osób.