Menu strony
Sprzęt
manicure, kosmetyczka

Wygodne fotele przeznaczone do pedicure a także fachowa frezarka kosmetyczna

Jeśli w swoim gabinecie kosmetycznym oferujemy takie usługi, jak przykładowo manicure czy pedicure, to niewątpliwie musimy zadbać o dobre wyposażenie salonu. W żadnym gabinecie nie zdoła bowiem zabraknąć fachowych, funkcjonalnych mebli oraz dobrych sprzętów do wykonywania zabiegów.
Bieżnia do biegania, sprzęt sportowy

Kettler, bieganie w domu

Ludzie, którzy kochają sport dobrze wiedzą, że nie zawsze da się trenować na zewnątrz. Z tego powodu na sto procent miłośnikom ćwiczeń marki Kettler nie musimy przedstawiać. To firma która jest rozpoznawalna nie jedynie w naszym kraju, ale i w wielu innych państwach na świecie.
tatuaże

Laser jako najskuteczniejsza metoda stosowana w medycynie estetycznej

Dzisiejsze salony kosmetyczne zapewniają kompleksową obsługę wspartą najnowocześniejszym sprzętem z najwyższej półki światowej, dobre preparaty pielęgnacyjne, również wykwalifikowany personel.
hiszpańskie zabytki

Do jakich celów możemy wykorzystywać przyczepy

W domowym gospodarstwie czasami potrzebne będą rozmaite urządzenia i sprzęty. Użyteczne są one szczególnie podczas konstrukcji domu, ale również w okresie przygotowania do użytkowania przydomowego ogrodu lub stawianiu różnych przybudówek lub garaży.
Dokumenty

Jak dobrze przeprowadzić kontrolę towaru sezonową w firmie

W dowolnej większej firmie, a szczególnie w przedsiębiorstwie, które zajmuje się na głównie handlem, pojawia się problem z przeprowadzaniem inwentaryzacji. Wszyscy zatrudnieni, o ile towar nie został w żaden sposób objęty ubezpieczeniem, zagryzają zęby i czekają na ten dzień, jak dostaną informację, ile będzie im potrącone z pensji, kiedy tylko okaże się, że w towarze są niezgodności ze stanem magazynowym. Mnóstwo ludzi doskonale zna ten stres i nie cierpi firmy, przełożonego i w ogóle własnej pracy za to, że są zmuszeni z tym mierzyć, i tak każdego roku w środku zimy.
fryzury

Gadżety do brody - a więc co\jaka rzecz się może przydać, kiedy pragniesz zrobić z nią ład

Bardzo chcesz zrobić ład ze swoim zarostem? Wybierz odpowiednie gadżety już w tej chwili!


Gadżety do brody - a więc co\jaka rzecz się może przydać, kiedy pragniesz zrobić z nią ład

Nowego typu akcesoria do brody rodzaju olejki, balsamy, mydełka do brody, kremiki, spraye, czy różnego rodzaju kapsułki na wzrost - zadbają o Twoją bródkę w ten rodzaj, w jaki w żadnym momencie nawet samemu sobie nie marzyłeś! Nie należy jednakże zapomnieć o podstawowych sprzętach do pielęgnacji brody.
maszynka do golenia

Jakie przybory i kosmetyki do golenia są najlepsze

Współczesny facet ma możliwość kupna wielu kosmetyków takich jak ałun, które pomagają w skutecznym goleniu. Co zatem musi wylądować w szafce takiego faceta?
nauka w szkole

Co mogą dać licea we Wrocławiu

Stolica Dolnego Śląska odróżnia się na tle innych dużych miast naszego kraju niezwykle rozbudowaną ofertą liceów. Młodzież, która stoi przed wyborem właściwej placówki dalszego kształcenia, ma duży wybór oraz sporo opcji do dyspozycji. Stawiając na liceum we Wrocławiu można mieć pewność ukończenia renomowanej szkoły. Znakomita kadra naukowa może w znacznym stopniu uprościć dostanie się na wymarzone studia aspirującym kandydatom. Młodzi nie zawsze zastanawiają się nad tym od początku, więc warto poradzić się mentora.
wózki widłowe

Niektórzy mężczyźni lubią mieć bardzo krótko obcięte włosy (jak w wojsku) i rewelacyjnie się z tym prezentują

Błędnym założeniem jest myślenie, że tylko panie chodzą do salonu fryzjerskiego oraz dbają o swe włosy. Mężczyźni także robią do dość często.
kobieta

Jak wyposażyć salon kosmetyczny?

Chcesz prowadzić własne SPA? Fantastyczna koncepcja! Oto kilka użytecznych porad, które pomogą ci w tym działaniu. Przede wszystkim odszukaj atrakcyjną lokalizację na twoje SPA, najkorzystniej w centrum metropolii.Gdy już obmyślisz wystrój, czas na zdobycie przyrządów. Kluczowym przyrządem w gabinecie odnowy biologicznej jest autoklaw kosmetyczny.
1 2