Menu strony
Torebka
torebka

Sekrety torebek naszych Pań czyli co ciekawego można znaleźć w tym nioedłącznym elemencie damskiego wyposażenia

Jednym z największych symbolów kobiecości są torebki - i jest to chyba jeden z niewielu przedmiotów, jakich panowie nie zaczną używać, bo w końcu niektórzy nawet do spódniczki dali się przekonać. A prawdziwe torebki są tylko i wyłącznie pań, i zdecydowana większość z nich się z nimi nie rozstaje. Bo kobietom bez torebki czegoś brakuje, i wielu z nas ciężko sobie nawet wyobrazić, jak mogłaby wyglądać ich mama albo żona bez materiałowego czy skórzanego woreczka. A kobiety twierdzą, że w swoich torebkach mają wszystko, co jest im potrzebne w codziennym dniu.
torebka turkusowa

Zestawiamy torebkę do garderoby czy szpilek?

Torebka damska uważana jest za wizytówkę kobiety. Obecnie torebka nie jest używana już tylko do przechowywania rzeczy takich jak aparat telefoniczny, portfel, kosmetyki. czy klucze. Wielu stylistów mniema, że torebka jako dodatek świadczy o klasie i dobrym smaku teraźniejszych pań. Styliści kuszą fasonami, kolorami i odcieniami, kształtami oraz finezyjnością torebek, które kupisz w hurtowni torebek.
torebki

Produkty galanteryjne skórzane – czy opłaca się je kupować?

Wiele osób ceni sobie modny wygląd. Pragną się dobrze prezentować, nie tylko w pracy, lecz też na co dzień, gdyż należyta prezencja może wpływać na to, w jaki sposób postrzegają nas inni. Często wybieranym dodatkiem do stylizacji są wyroby galanteryjne ze skóry. Czy warto jest w nie inwestować?
torebka

Jak sprawić radość kobiecie??

Ósmy marca już niebawem dlatego, należy teraz zastanowić się nad dobrym prezentem dla żony. O tym, że sprawić radość Paniom to często nie lada wyzwanie, podołać któremu pragnie każdy mężczyzna. Idealnym upominkiem dla pań mających wyszukany gust będą wykonane ze skóry artykuły np. portfel czy pasek. Asortyment jest na tyle bogaty, że zaspokoi potrzeby każdej elegantki.
Letni szyk na plaży

Letni szyk na plaży

Latem definitywnie rządzą kolory, mocne intensywne, które z daleka przykuwają wzrok. Zamiast więc spędzać urlop w czarnym, smutnym kostiumie odważ się na więcej i wybierz jedną z najmodniejszych barw nadchodzącego sezonu! Energetyczna pomarańcza czy soczysta zieleń? Wiesz już na którą się zdecydujesz?
torebka

Kobieca torebka – odwieczna wojna płci

Damska torebka to jest coś, co chyba każdego faceta przeraża. Studnia bez dna, damski zamęt, w którym bez problemu odnajduje się jedynie jej właścicielka. Najbardziej natomiast facetów przeraża, gdy ich dziewczyna prosi, ażeby coś wyciągnąć z torebki… No okej, ale jak tu się połapać? Bądźmy jednak obiektywni i przyznajmy, iż w jednej torebce jest bardziej schludnie i porządnie, w inne zaś bezwzględny nieporządek. Mawia się, że wygląd torebki i jej zawartość najbardziej trafnie definiują jej posiadaczkę. A jak jest w rzeczywistości?
kobieta

Co podarować naszej kobiecie?

Dla większości mężczyzn prezent dla żony to najbardziej karkołomne wyzwanie, jakie mogą sobie wyobrazić. Jeśli bowiem nie uda nam się prezent dla kumpla, blamaż trwa tylko chwilę, a żona może wypominać nam to przez dobry miesiąc. Jeszcze gorzej jest, gdy ma to być prezent na rocznicę – jak choćby ślubu lub pierwszej randki.
moda damska

Co powinno się znaleźć w klasycznej damskiej szafie? Jakie ciuchy powinny tam zagościć?

Tak czasem jest, że kobieta ma całą szafę ciuchów, a nie wie właściwie co wybrać. Niby znajdują się tam kreacje na każdą okazję, natomiast brakuje niestety tej konkretnej na dany dzień. Czemu tak jest oraz czy coś można na to poradzić?Często przechowujemy w naszych szafach zdecydowanie zbyt dużo ubrań, lecz potem i tak wydaje się, iż nic tam nie ma, przynajmniej nic, co byłoby interesujące i adekwatne do danej chwili.
Torba

Co bezwzględnie powinno znaleźć się w kobiecej torebce

Niektórzy twierdzą, że można w niej znaleźć wszystko, począwszy od wkrętaka po czarną dziurę. Jednakże każda dama wie, iż nic nie znalazło się w niej z przypadku. W taki sposób wyposażone są torebki damskie a także plecaki damskie. W niniejszym tekście podpowiemy paniom, co jeszcze nieodzownie powinny mieć zawsze w swej torebce.