Menu strony
Ubrania

Chcesz kupić nowe ciuchy? Tylko H&M!

Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że ubrania H&M są sprzedawane już od niemalże siedemdziesięciu lat. Co prawda w Warszawie pierwszy butik tego skandynawskiego przedsiębiorstwa otwarto dopiero 10 lat temu, jednak reszta świata zdążyła się już przyzwyczaić do marki. Pionierski punkt handlowy H&M został utworzony zaledwie dwa lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie firma zwała się Hennes, co w języku jej założyciela, obywatela Szwecji Perssona, znaczyło „dla niej”. Nazwa podpowiada, że w tamtym czasie w sklepach oferowano tylko kreacje kobiet.
ubrania

Niecodziennie prezentujące się dodatki do stroju, jakie bez wątpienia zakupią osoby ekstrawaganckie.

Moda ma to do siebie, iż projektanci z założenia są świadomi, że oryginalnie prezentujące się elementy ubrania, które bez wątpienia kupią osoby odważne. I w taki sposób też organizują najnowsze kolekcje, żeby stricte takie osoby miały możliwość wybrać coś bezpośrednio pod swoje preferencje.
zegarki fossil

Idealne i stylowe zegarki dla każdego faceta

W ostatnich latach ma się możliwość spostrzec, iż coraz bardziej liczna liczba przedstawicieli płci męskiej zaczyna troszczyć się o swój wygląd niż wyglądało to kilka dekad wstecz. Mężczyźni chcą stać się zwyczajnie szczególnie godni uwagi. Wiedzą, że w tak będą szczególnie przykuwać atencję potencjalnych wybranek.
Obcisłe sukienki na jesień z kolekcji Gatta Bodywear

Jakie topowe kreacje powinny znaleźć się w garderobach atrakcyjnych kobiet tej jesieni?

Finezyjny wizerunek dla kobiety jest kwestią bardzo ważną. Płeć kobieca z natury lubi pociągająco wyglądać i przyciągać na siebie męskie oczy, nasze gusta w dobieraniu odzienia wierzchniego są bardzo różnorodne. Niemniej jednak aby być na topie musimy brać pod uwagę upływ czasu. Nasze style ulegają bowiem nieustannym transformacjom.
Ręcznie robiona biżuteria

Handmade - ręcznie sporządzane akcesoria, pomysłowa biżuteria i odzież

Handmade to termin, który definiuje ręcznie produkowane rzeczy oraz akcesoria. Mogą to być ubrania, takie jak na przykład koszulki, bluzki, czapki czy szaliki, zdoła to być też biżuteria - kolczyki, pierścionki, bransoletki i tak dalej. Sztuka ta cieszy się dużą popularnością, bo ręcznie robione dodatki często są o wiele bardziej kreatywne, eleganckie i intrygujące, aniżeli rzeczy tworzone hurtowo.
sklep z odzieżą używaną

Dlaczego opłaca się kupować ubrania używane? Czy ich jakość jest odpowiednia? Co warte wiedzieć?

Branża mody to nie tylko najmodniejsza odzież ze sklepów z wyższej półki – to też odzież innego sortu. Hurt tego rodzaju odzieży w aktualnych czasach staje się coraz bardziej popularne.
odzież używana

Odzież z second handów wraca do łask - dlaczego tak się dzieje?

Robiący wrażenie powrót do łask odzieży z tzw. odzysku jest uwarunkowany zmianami głównie w podejściu klientów. Zwracają oni dziś uwagę na ekologię oraz preferują wyjątkowość. Niepowtarzalne ubrania można znaleźć tam, gdzie inni je oddają. Ponadto można nabyć je w niskich cenach, co również wiele osób przekonuje. Wybierana ochoczo hurtownia z odzieżą używaną głównie ostatnio stawia na zestawianie stylów.
moda damska

Kupno długich spódnic

Ubrania to kwestia którą dużo klientów szeroko uwielbia kupować. Wiele różnorakich fasonów i wzorów ubrań nieraz nie upraszcza jednak podejmowania ostatecznej wyborów co do nabywania na przykład spódnic. Designerzy mody prześcigają się w pomysłach wobec praktycznie nowych rodzajów ubrań. Ubrania we wzroki lub również jakieś niecodzienne kroje – to już sprawa tylko gustu. Ciężko dziś bowiem mówić nawet o jakiejś dominującej modzie, biorąc pod uwagę spory nawał materiałów w sklepach z ubraniami. W wielu z nich na pewno można dostać na przykład znakomite długie spódnice.
zakupy

Garderoba – co kupować, żeby nie wydać zbyt wiele?

Ubrania – mamy do nich bardzo różny stosunek. Jedni je uwielbiają, inni natomiast podchodzą do nich bez emocji, jak do zwykłego przedmiotu codziennego użytku. Do tej pierwszej grupy na ogół zaliczają się kobiety, a do drugiej panowie. Dla kobiet nierzadko zakupy ubrań mają wręcz znaczenie terapeutyczne. Pozwalają im one odpocząć, lepiej się poczuć, zrelaksować. Potem jednak bardzo często okazuje się, że mają one naprawdę całą masę ubrań, z którymi nie wiedzą już, co robić.
panna młoda

Jak dobierać ubrania i buty na szczególną okazję?

Bez wątpienia każdy z nas raz na jakiś czas spotyka się z najróżniejszymi szczególnymi okazjami, kiedy to niezwykle istotne jest znalezienie sobie ubrania cechującego się naprawdę atrakcyjnym stylem.