Menu strony
Ubrania

Zimowa moda na każdą kieszeń

Nieubłaganie zbliżają się zimowe miesiące. Meteorolodzy wróżą, że czekają nas niezwykle niskie temperatury i duże opady śniegu. To oznacza, że najwyższa pora, by udać się do sklepu.Na pewno kluczowym zakupem dla pani jest ciepły płaszcz zimowy. To najgustowniejszy wybór, gdyż taki ubiór wygląda o niebo lepiej od przeciętnej kurtki. Pamiętaj o tym, że podczas zimowych miesięcy to nie prezencja płaszcza jest na pierwszym miejscu – kluczowe jest to, czy ubranie zapewnia ci ciepło.
moda - magazyny

Historia najbogatszego Hiszpana

O ile kiedyś nabywałaś odzież, na pewno kojarzysz markę Zara. Obecnie na całym świecie pracuje ponad 650 sklepów tej ekskluzywnej marki. Należy wiedzieć, że właściciel tej odzieżowej potęgi, pochodzący z półwyspu iberyjskiego Amancio Ortega Gaona, zainaugurował swoją ścieżkę do imperium od zatrudnienia w sklepie ubraniowym.
Ślub, toast

Ciekawe suknie ślubne

Własny ślub to moment bardzo istotny w życiu, do jakiego trzeba się wcześniej cudownie przygotować. Wybranie odpowiedniej sukni ślubnej nie bywa zazwyczaj kwestią prostą.

Jak stworzyć indywidualny styl modowy?

Wszyscy pragniemy wyróżniać się z tłumu. Uwielbiamy, gdy otoczenie nas podziwia. Ubóstwiają to zwłaszcza kobiety. Stąd też robią mnóstwo przeróżnych rzeczy, które powinny je przybliżyć do tego celu. Pewne panie mogą szykować się godzinami, nim wyjdą z domu. Przecież, jak głosi pewne przysłowie, jak cię widzą, tak cię też piszą.
Młoda kobieta

Czy opłaca Ci się nabywać ubrania dobrej jakości, które są kosztowne?

Chyba każda kobieta wie dobrze, jak wielce ważny w dzisiejszych czasach jest dobry wygląd. Jeśli Ty także lubisz się fajnie ubrać, wówczas na pewno wiesz także, jak dużo potrafi to kosztować.
Ubrania dla kobiet

W jaki sposób nowoczesna kobieta powinna budować własną garderobę, aby zyskać pewność zadowolenia?

Każda kobieta przynajmniej raz w życiu stanęła przed swoją szafą oraz kompletnie nie miała w co się ubrać. Taki schemat zresztą w większości przypadków pojawia się bardzo często, toteż warto wiedzieć, jak szybko skompletować własną garderobę, dopasować ją do posiadanego stylu oraz preferencji. W pierwszej kolejności, trzeba pamiętać, że moda damska zmienia się dosyć szybko i to co jest modne w konkretnym sezonie, niekoniecznie będzie święciło triumfy w następnym.
koszule

Czy można gustownie i niedrogo się ubrać?

Typowa kobieta chciałaby pięknie się ubierać, ale przy tym nie wydać zbyt dużej ilości pieniędzy. Fantastycznie, że w takim razie ta kobieta, która nie odstaje przesadnie od przeciętnej, bez najmniejszego cienia wątpliwości mogłaby ubrać się gustownie, lecz wcale bez konieczności dużego szastania forsą! Bardzo często sytuacja jest taka, że chociaż niby marzymy o szafie pełnej pięknych wdzianek, to i tak ciężko nam zakupić taką odzież, która jakby nie patrzeć nie rujnuje zapewne dosyć lichego portfela.

Chcesz kupić nowe ciuchy? Tylko H&M!

Mało kto orientuje się, że ubrania H&M są sprzedawane już od prawie siedmiu dziesięcioleci. Co prawda w Warszawie pierwszy punkt handlowy tego szwedzkiego przedsiębiorstwa otwarto dopiero dekadę temu, ale reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pierwszy punkt handlowy H&M został utworzony zaledwie dwa lata po zakończeniu Drugiej Wojny Światowej. W tamtym czasie marka nazywała się Hennes, co w języku jej ojca, obywatela Szwecji Perssona, oznaczało „dla niej”. Nazwa wskazuje, że w tamtym czasie w butikach oferowano jedynie kreacje kobiet.
sukienka

Biały i czarny – zawsze modne

Bez chwili zastanowienia można stwierdzić, iż złączenie białego z czarnym nigdy w życiu nie wyjdzie z mody. Człowiek uwielbia czerpać inspiracje z natury i chociaż prócz zebry, bardzo trudno znaleźć w niej takie zestawienie kolorystyczne, to trzeba powiedzieć, że jest w nim coś naturalnego, delikatnego i eleganckiego. Przez wieki złączenie obu kolorów zostało na stałe w modzie.
Moda damska w stylu grunge

Wyruszamy na wczasy. Co trzeba spakować?

Zbliżają się wakacje, planujemy jakiś ciekawy wyjazd. Całość jest już dopięte na ostatni guzik, wypad zapłacony, ale ciągle puste walizki podróżne dają znać, że przed nami ciężki, ważny obciążenie – pakowanie. Co z sobą spakować, żeby wyjazd był owocny? Ogólnie odpowiedź na to zagadnienie dla każdego może stanowić coś innego, jednakże są bezdyskusyjne przedmioty, które wziąć po prostu musimy. Na pewno ubrania.