Menu strony
Zabieg
Klinika ginekologiczna

Kobiece kłopoty zdrowotne - w jaki sposób im zaradzić?

Kobiece problemy zwykle wpływają na codzienne funkcjonowanie. Niestety zazwyczaj nie jesteśmy w stanie samodzielnie radzić sobie ze wszystkimi zjawiskami. Intymność nie jest plotką o której plotkujemy z koleżankami. Powinniśmy więc mówić o swoich problemach z lekarzami. Z jakich powodów kobieta czuje się gorzej? Czemu to ma dla nas aż tak duże znaczenie? Czy komplikacje w łóżku powodowane są zdrowiem?
zgrabna sylwetka, fit

Kilka przykładowych sposobów na modelowanie sylwetki czyli jak dużo panie potrafią znieść żeby ładnie wyglądać.

Z naszymi paniami jest taka sytuacja, że pewne miejsca będą chciały pomniejszyć, a za to inne znacznie zwiększyć. Do tych ostatnich zalicza się na przykład biust, a pomysłów na to, żeby zyskał on odpowiednią wielkość i kształt jest co najmniej parę. Jeszcze niedawno najbardziej popularne były silikonowe wkładki, jednak ostatnio odchodzi się od nich na rzecz innych metod.
zabieg kosmetyczny

Zabiegi kosmetyczne na twarz warto wykonywać - sprawdź na ten temat nieco więcej

Co powinniśmy wykorzystać z szerokiej propozycji salonów kosmetycznych?

Jeżeli zapiszemy się do kosmetyczki, to szybko się przekonamy, że obszar jej usług jest naprawdę bogaty, a my powinniśmy się dobrze namyślić z czego pragniemy skorzystać. To właśnie sprawia, że musimy dokładnie sprawdzić jej propozycje oraz namyślić się, który fragment naszej skóry potrzebuje błyskawicznej i profesjonalnej pomocy. Niektóre zabiegi będziemy mieli szansę kontynuować w domu, na inne będziemy musieli się zapisywać dalej w gabinecie.
robienie tatuażu

W jaki sposób upiększyć nasze ciało?

Nie od dziś wiadomo, że posiadanie przez nas ciekawego ciała jest przez nas wyjątkowo pożądane. Nasz wygląd w znaczącej mierze determinuje nasze własne samopoczucie, a w podobny sposób często może wartościowo przyczynić się do osiągnięcia przez nas sukcesu.
żel

Jak odpowiednio zadbać o siebie na co dzień? Praktyczne wskazówki dla wszystkich kobiet

Chyba każda kobieta przywiązuje ogromną wagę do własnego wyglądu i zdecydowanie jest w stanie zrobić naprawdę sporo żeby być obiektem dużej zazdrości znajomych, a równocześnie obiektem zainteresowania niemalże wszystkich facetów w okolicy.
wellderm - logo

Medycyna estetyczna kluczem do pięknego wyglądu

W dzisiejszych czasach jest mnóstwo rozwiązań, żeby poprawić defekty naszego wyglądu. Medycyna estetyczna postępuje niezwykle szybkim tempem i proponuje nam wiele różnych zabiegów umożliwiających poprawienie stanu skóry, usunąć wszelkiego typu niedoskonałości albo zmienić to co się nam nie podoba. Zabiegi takie są raczej kosztowne, lecz nie mają zwykle zaporowych cen i można sobie na nie pozwolić.
usta

Sposób na przepiękne usta i zgrabną figurę

Powiększanie warg kwasem hialuronowym jest ostatnimi czasy coraz bardziej modne. Usta to jeden z ważniejszych elementów kobiecej buzi, a także ciała, gdzie pełne usta uważane są za bardziej atrakcyjne i ponętne. Zabieg powiększania ust trwa ok. pół godziny, jest nieomal bezbolesny oraz zawsze stosuje się go w znieczuleniu miejscowym.
wzrok

Wiele kobiet marzy o tym, by być piękne i młode aż do emerytury - dawniej jedynym wyjściem było poddanie się operacji plastycznej

Szczęśliwie w obecnych czasach operacje plastyczne są już ostatecznością. Z kilku przyczyn. Są niezwykle bolesne i niejednokrotnie nazbyt inwazyjne. Medycyna zajmująca się pięknym wyglądem tak poszła do przodu, że jeśli pragniemy tylko troszkę skorygować owal twarzy czy pozbyć się bruzd na czole i pod oczyma, to mamy możliwość zdecydować się na wiele innych, świetnych środków.


Wiele kobiet marzy o tym, by być piękne i młode aż do emerytury - dawniej jedynym wyjściem było poddanie się operacji plastycznej

Jeśli posiadamy zbyt pulchną twarz lub podwójny podbródek, to należy zdawać sobie sprawę z tego, że nie jesteśmy na taki wygląd skazane do końca swoich dni.
makijaż ślubny

Na czym polegają zabiegi z użyciem tzw. osocza bogato płytkowego?

Czym są zabiegi z wykorzystaniem osocza bogato płytkowego osocza? Czemu cena owego zabiegu w rozmaitych miejscach jest tak różna?


Na czym polegają zabiegi z użyciem tzw. osocza bogato płytkowego?

Osocze bogato płytkowe jest to własne osocze Pacjenta, zagęszczone i stąd bogactwo płytek.
Kosmetyki do makijażu Golden Rose

Zabiegi z użyciem botoxu we Wrocławiu - czyli, w jai konkrretny sposób rabat goni promocję

Mieszkasz we Wrocławiu? Rozmyślasz nad poddaniem się zabiegowi który zawiera wspaniale znany - szczególnie pośród osób znanych - Botox? Zdaje Ci się, iż wspomniany zabieg jest drogi? Jeżeli tak myślisz, to odczytuj dalej nasz dzisiejszy felieton, aby dowiedzieć się, jakie są odpowiedzi na te dokładne pytanka!
1 2 3 4 5 6