Menu strony
Stopy
Fryzura , stylizacja ELIZABETH TAYLOR

Gdzie można zarazić się grzybicą stóp? Jak się ją leczy? Czy kuracja jest łatwa?

Grzybica na paznokciach jest jedną spośród takich dolegliwości, jakiej wstydzi się wiele osób. Niestety, bardzo łatwo jest się nią od kogoś zakazić, za to leczenie będzie uciążliwe oraz często drogie.
inwestycja

Nowa linia obuwia marki Bartek już w sklepach

Dzieciaki ekspresowo rosną, zwłaszcza w okresie pierwszych dziesięciu lat. Wszyscy rodzice wiedzą, że wiąże się to z mnogimi wydatkami.


Nowa linia obuwia marki Bartek już w sklepach

Niedawno na polskim rynku pojawiła się nowa seria butów dziecięcych marki Bartek.
zadbane stopy

Gdy haluksy nie dają ci wygodnie chodzić, decyduj się na operację oraz ciesz się komfortem zdrowych stóp

Badania wykazują, że z problemem koślawego palucha, czyli inaczej haluksów, boryka się około 1% wszystkich Polaków. O wiele częściej cierpią z powodu tej dolegliwości panie, gdyż z zamiłowaniem noszą obuwie na wysokim obcasie oraz z wąskimi noskami, co przyczynia się do zginania palców. Nieprawidłowości w obrębie palców początkowo są słabe, ale z czasem nie tylko wyglądają nieładnie, lecz też stają się bardzo bolesne.
eleganckie buty

Jak najlepiej dopasować nasze buty odpowiednio do okazji?

Buty to jeden z najważniejszych elementów naszej garderoby. Na nogach spędzamy bardzo wiele godzin codziennie, tak więc bardzo ważne jest, aby było nam w tym czasie wygodnie. Obuwie dobieramy odpowiednio nie tylko do naszych gustów i zamiłowań estetycznych, ale również okoliczności, kiedy zamierzamy je nosić. Ważne jest więc, aby już na wstępie określić, zgodnie z jakimi kryteriami będziemy dobierać nasz strój, a więc także buty. Jeżeli wybierasz się na randkę, musisz wybrać kobiece i oryginalne buty Geox, które sprawią, że będziesz prezentować się całkowicie wyjątkowo.
kapcie

Zatroszcz się o foremne stópki swojego dziecka, nabywając najlepsze pantofle do zabawy w domu

Podczas zakupu obuwia dla dzieci dużo zainteresowania poświęca się wyborowi butów wyjściowych, takich jak sandałki, adidasy czy kozaki. Uważa się je za reprezentatywne, chce, by prezentowały się one ładnie i równocześnie były bardzo wygodne i zdrowe dla nóżki. Znaczenie pantofli, w których dziecko chadza po mieszkaniu i w przedszkolu, często się pomija, decydując na tańsze i mniej solidne artykuły. Całkowicie niesłusznie, ponieważ właśnie w tych bucikach stópka dziecka przebywa najdłużej.
buty dziecięce

Jakiego rodzaju kupić buty dla dziecka? Jakie będą najodpowiedniejsze? O czym musimy pamiętać?

Na drodze ewolucji ludzie ze stworzenia, które przemieszczało się na podstawie czterech kończyn stał się istotą chodząca na dwóch nogach. To wtedy w sumie stopy stały się najistotniejszą podstawa ciała. Z powodu niełatwej budowy oraz funkcji, które pełnią, stopy są niezwykle narażone na rozmaite urazy i schorzenia. Nawetmałe odchylenia w ich budowie mogą skutkować wadliwymi postawami takimi jak skolioza czy dyskopatia. Mogą poprowadzić do nich najczęściej różne niekorzystne nawyki, jak niedobre obuwie czy zła pielęgnacja. Jak chronić przed kłopotami?
Nike

Z jakiego powodu jeszcze w wyższym stopniu modne są półbuty damskie?

W dzisiejszych czasach wyjątkowo duże znaczenie ma to w czym się prezentuje a także ja się człowiek prezentuje. Trudno sobie wyobrazić gorszą sprawę aniżeli tę, kiedy przychodzimy na jakieś przyjęcie lub przedstawienie niedobrze przyodziani.
kobieta w sukience

Saszetki męskie nike okazują się być naprawdę ciekawe

Czy wiemy jak podkreślić nasz strój?

Od czasu do czasu nie będzie aż tak istotny ubiór który na siebie zakładamy, jedynie ważniejsze będą dodatki. To one niejednokrotnie powodują, że normalna bluzka czy spodnie, niespodziewanie pozyskują na wyglądzie, a co się z tym łączy, że przedstawiają się znacznie wspanialej, aniżeli możemy sobie wyobrażać. Dlatego warto zaznaczyć jakie dodatki muszą odnaleźć się w naszej szafie.
bluzka

Moda ciągle się zmienia, mimo wszystko niektóre rzeczy nigdy nie przestają być modne

Trendy w modzie zmieniają się co roku, a elegantki usiłują za nimi nadążać i nosić to, co znajduje się właśnie na topie. Czasem podążania za modą nie jest takie proste, gdyż to, co okazuje się modne wcale nam nie przypadnie do gustu. Co wtenczas zrobić? Pozostać sobą oraz zakładać to, co się naprawdę lubi.