Menu strony
Eleganckie
Codzienna aktywność

Sportowa elegancja

W wielu przypadkach to kontekst wymusza na nas ubieranie się we wskazanym kierunku. W pracy powinniśmy wyglądać skromnie i elegancko, w teatrze również powinniśmy zatroszczyć się o należyty strój. Na imprezie możemy przyzwolić sobie na większą dowolność, ale z reguły staramy się ubierać modnie oraz atrakcyjnie, żeby dobrze się czuć w tym, co mamy na sobie.
sandały

Jak przebrać dziecko na imprezę karnawałową? Parę praktycznych porad dla rodziców

Zbliża się czas dużej ilości różnego rodzaju imprez - okres przed Bożym Narodzeniem oraz karnawał to bez wątpienia doskonały okres na różnego rodzaju szaleństwa.
Kobieta bez butów

Solidność czy wygląd – na co zwracać uwagę wybierając buty?

Bardzo dużo ludzi zastanawia się, na co właściwie zwracać największą uwagę podczas zakupu butów. Z całą pewnością dla większości osób niezwykle istotne są kwestie wyglądu. I nie powinno to dziwić, w końcu obuwie jest jednym z najistotniejszych elementów naszej garderoby. Z drugiej jednak strony warto pamiętać o tym, iż od właściwego obuwia zależy nasz komfort i dodatkowo zdrowie naszych stóp.
buty

Obuwie to jedna z najbardziej istotnych części ubioru

Nie da się ukryć, że buty to jedna z ważniejszych części naszego ubioru. Nie bez przyczyny wiele osób często mówi, że zapoznając nową osobę, patrzy przede wszystkim na jej paznokcie i buty. Jeżeli są zadbane – wtedy oceniamy taką osobę o wiele lepiej niż w przeciwnym wypadku. Kiedy zatem chcesz, aby ludzie postrzegali Cię wyjątkowo dobrze, bez wątpienia powinieneś zadbać na początek właśnie o eleganckie buty.