Menu strony
Eleganckie
Kobieta bez butów

Solidność czy wygląd – na co zwracać uwagę wybierając buty?

Bardzo wiele osób zastanawia się, co w głównej mierze brać pod uwagę przy zakupie butów. Z jednej strony dla większości osób bardzo istotne są kwestie wyglądu. I nie powinno to dziwić, przecież obuwie jest jednym z najistotniejszych elementów naszej garderoby. Z drugiej jednak strony musimy pamiętać o tym, iż od odpowiedniego obuwia zależy nasza wygoda jak również zdrowie naszych nóg.
buty

Obuwie to jedna z najbardziej istotnych części ubioru

Nie da się ukryć, że buty to jedna z ważniejszych części codziennego ubioru. Nie bez powodu dużo ludzi często mówi, że poznając nową osobę, patrzy między innymi na jej paznokcie i buty. Jeżeli są zadbane – wtedy oceniamy taką osobę o wiele korzystniej niż w przeciwnym wypadku. Kiedy zatem chcesz, aby ludzie postrzegali Cię wyjątkowo świetnie, bez wątpienia powinieneś zadbać przede wszystkim właśnie o zadbane buty.
sandały

Jak przebrać dziecko na imprezę karnawałową? Parę praktycznych porad dla rodziców

Nadchodzi czas dużej ilości wszelkiego rodzaju imprez - czas przed Bożym Narodzeniem oraz karnawał to zdecydowanie doskonały okres na wszelkiego rodzaju szaleństwa.
Codzienna aktywność

Sportowa elegancja

W wielu wypadkach to sytuacja wymusza na nas ubieranie się w określonym kierunku. W pracy musimy prezentować się skromnie a także elegancko, w teatrze też musimy zatroszczyć się o odpowiedni strój. Na balandze możemy przyzwolić sobie na większą dowolność, ale z reguły staramy się ubierać modnie i atrakcyjnie, żeby dobrze czuć się w tym, co mamy na sobie.