Menu strony
Przedsiębiorstwo
Spotkania biznesowe

Okresowa analiza osiągnięć pracowników

Od dawna wiadomo, że na dobry wynik całego przedsiębiorstwa muszą złożyć się działania poszczególnych jednostek. Im większa zaś firma, tym takich jednostek więcej. Przy dużej liczbie pracowników trudniej jest ich kontrolować i śledzić ich indywidualne rezultaty. Żeby to osiągnąć, stworzona została tak zwana ocena pracowników. Wykonuje się ją na różne sposoby, które cechują się różnorodną efektywnością.
ludzie toczący kulkę z różnymi napisami

Metodyka Prince 2


Otwarty rynek edukacji świadczy naprawdę wiele typów kursów, w których stosunkowo prosto się nieraz zupełnie pogubić. Można tu wybierać z ofert kursów e-elarningowych stacjonarnych lub mieszanych. Dla jednych najlepsze są kursy IT, rozszerzające znacznie ich umiejętności w programowaniu , dla innych z kolei szkolenia z rachunkowości, lub z zarządzania zasobami ludzkimi jak również umiejętnościami powiązanymi z tworzeniem najróżniejszych projektów. To właśnie dla tej trzeciej grupy zaprojektowane bywają szkolenia z Prince 2. Co jednak kryje się za tym właśnie ciekawym skrótem?
Karta, motywacja

Jak poprawić klimat w swoim przedsiębiorstwie?

Przyszły bardzo niepewne dni dla wszystkich właścicieli firm. Cały czas należy walczyć z rosnącą w siłę konkurencją. Konsumenci stali się co raz bardziej wybredni. Na dodatek, wyskoczył kryzys, który postraszył zarówno inwestorów, jak i samych klientów, którzy szybko zaczęli oszczędzać. Jeżeli dodać do tego kiepskie morale pracowników, to maluje się nam prawdziwa katastrofa. Niestety, nie mamy większego wpływu na światową gospodarkę. Przyszłych klientów staramy się przyciągnąć odpowiednimi kampaniami reklamowymi. Tymczasem, atmosfera w zespole jest do uratowania.
Szkolenie

Popularne clipboardy są praktyczne w czasie spotkań firmowych, gdzie w posiadaniu każdego uczestnika jest także teczka konferencyjna

Prowadzenie warsztatów albo zebrań w firmie ma różnorodne odmiany, które są na ogół przystosowane do specyfiki firmy oraz celu spotkania. Korzysta się z prezentacji multimedialnych, urządza burze umysłów, a nawet sięga się bardziej niecodziennych sposobów, jakie powinny uruchomić grupę do kreatywnego myślenia.
kredyt

Jaki kredyt dla firmy wybrać?

Kiedy postanawiamy założyć firmę mamy świadomość, że nie zawsze będzie kolorowo. Liczymy na to, że mimo wszystko poradzimy sobie, bo przecież będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, a nawet więcej. Jednak po pewnym czasie może się okazać, że brakuje nam środków, bywa, że na jakiś rachunek, który trzeba zapłacić, a bywa, że na jakieś niezbędne do działania materiały. Nie możemy jednak się tym przejmować, bo tak jest przeważnie we wszystkich firmach.
nowoczesne biuro

Pracownicy z Ukrainy jako znakomita kadra do robót sezonowych

Coraz częściej pośród przedsiębiorców uwidacznia się pomysł dzierżawienia zatrudnionych pracowników różnym podmiotom, po to, aby pozyskać z owego tytułu kolejny przychód, szczególnie w sytuacji, kiedy firma odnotowuje osłabienie zapotrzebowania na jej usługi.
klientów

Posiadanie działalności to nieprzerwana walka z systemem

Sposobem na podjęcie pracy jest samozatrudnienie tzn. prowadzenie własnej firmy. Staje się szefem, ale także pracownikiem. Decydując się na ten krok trzeba włożyć wiele poświęceń, aby cała machina dobrze prosperowała.
magazyn

Jakiego typu wybrać system do fakturowania? Na co zwrócić uwagę? Co jest najważniejsze?

Duża liczba osób zastanawia się, jakiego rodzaju wybrać najlepszy system do skanowania faktur. Nie jest to łatwe zadanie, szczególnie, iż każda firma jest inna i ma zupełne inne potrzeby.
szkolenie

Jakich narzędzi użyć, by wpłynąć na rezultaty sprzedaży?

Powszechnie wybitnie szeroko wiadomo, że każde przedsiębiorstwo w szeregu przypadków ze swojej natury nastawione jest na osiąganie zysku. W wielu przypadkach jest to w pewnym sensie główny cele przedsiębiorstwa, tym samym też wielu menedżerów nieustannie dąży do uzyskania ogromnie dużych profitów ze swojej działalności. Niemniej pomimo tego w praktyce jest to nadzwyczaj w szeregu przypadków trudne do osiągnięcia, bowiem nasza wiedza na temat efektywnej sprzedaży w wielu przypadkach pozostaje zbyt mała.
strategia biznesowa

Czy winniśmy powołać do życia własną działalność gospodarczą?

Nad uruchomieniem własnego biznesu myśli mnóstwo osób, jednak nie wszyscy posiadają odwagę, żeby plany te zrealizować. Powodem jest oczywiście obawa, że nasz pomysł nie będzie tak atrakcyjny jak uważamy, a na zyski będziemy musieli poczekać rzeczywiście długo. Jak przygotować się do prowadzenia własnego biznesu?
1 2