Menu strony
Przedsiębiorstwo
Spotkania biznesowe

Okresowa analiza osiągnięć pracowników

Od dawna wiadome jest, że na sukces całej firmy muszą złożyć się działania poszczególnych jednostek. Im większe zaś przedsiębiorstwo, tym pracowników więcej. Przy dużej liczbie pracowników trudniej jest ich pilnować i obserwować ich indywidualne rezultaty. Żeby do tego dojść, stworzona została tak zwana ocena pracowników. Wykonuje się ją na różne sposoby, które cechują się różnorodną skutecznością.
magazyn

Jakiego typu wybrać system do fakturowania? Na co zwrócić uwagę? Co jest najważniejsze?

Wiele osób zastanawia się, jakiego typu wybrać najbardziej odpowiedni system do skanowania faktur. To nie jest proste zadanie, szczególnie, że każde przedsiębiorstwo jest inne i ma zupełne inne potrzeby.
nowoczesne biuro

Pracownicy z Ukrainy jako znakomita kadra do robót sezonowych

Coraz to częściej pośród przedsiębiorców pojawia się pomysł wypożyczania zatrudnionych pracowników różnym podmiotom, po to, aby osiągnąć z owego tytułu dodatkowy przychód, szczególnie w sytuacji, gdy firma odczuwa osłabienie zapotrzebowania na jej usługi.
klientów

Posiadanie działalności to nieprzerwana walka z systemem

Możliwością na zatrudnienie jest samozatrudnienie a mianowicie prowadzenie własnej firmy. Staje się bossem, ale także podwładnym. Decydując się na ten krok trzeba dołożyć wiele poświęceń, aby cała machina dobrze funkcjonowała.
szkolenie

Jakich narzędzi użyć, by wpłynąć na rezultaty sprzedaży?

Powszechnie ogromnie szeroko wiadomo, że każde przedsiębiorstwo w szeregu przypadków ze swojej natury nastawione jest na osiąganie zysku. W wielu przypadkach jest to bez mała główny cele przedsiębiorstwa, w takim razie też wielu menedżerów nieustannie dąży do uzyskania wybitnie dużych profitów ze swojej działalności. Niemniej jednakże w praktyce jest to ogromnie po wielokroć trudne do osiągnięcia, bowiem nasza wiedza na temat efektywnej sprzedaży po wielokroć pozostaje zbyt mała.
Szkolenie

Popularne clipboardy są praktyczne w czasie spotkań firmowych, gdzie w posiadaniu każdego uczestnika jest także teczka konferencyjna

Prowadzenie szkoleń albo zebrań w przedsiębiorstwie ma rozmaite postaci, jakie są przeważnie dopasowane do szczególności firmy oraz zamysłu spotkania. Korzysta się z prezentacji multimedialnych, aranżuje burze mózgów, a nawet sięga się bardziej niekonwencjonalnych sposobów, które powinny poruszyć grupę do kreatywnego myślenia.
Karta, motywacja

Jak poprawić klimat w swoim przedsiębiorstwie?

Przyszły niezwykle niepewne czasy dla wszystkich przedsiębiorców. Ciągle należy się zmagać z rosnącą w siłę konkurencją. Klienci robią się co raz bardziej wybredni. Na dodatek, wyskoczył kryzys, który postraszył w takim samym stopniu wspólników, jak i samych konsumentów, którzy szybko zaczęli liczyć się z groszem. Jeżeli dodać do tego niskie morale zespołu, to mamy prawdziwą katastrofę. Niestety, nie mamy żadnego wpływu na globalną gospodarkę. Potencjalnych klientów próbujemy zwabić profesjonalnymi kampaniami reklamowymi. Natomiast, klimat w zespole jest do naprawienia.
ludzie toczący kulkę z różnymi napisami

Metodyka Prince 2


Otwarty rynek edukacji oferuje naprawdę dużo typów szkoleń, w których stosunkowo banalnie się nieraz kompletnie pogubić. Można tutaj wybierać z ofert kursów e-elarningowych stacjonarnych lub mieszanych. Dla niektórych najdoskonalsze są kursy IT, rozszerzające w dużym stopniu ich umiejętności w programowaniu , dla innych z kolei szkolenia z rachunkowości, albo z zarządzania zasobami firm i umiejętnościami powiązanymi z tworzeniem najróżniejszych projektów. To właśnie dla takiej trzeciej kilku organizowane są kursy z Prince 2. Co jednak kryje się za tym właśnie intrygującym skrótem?
wykresy

Na zus składka zdrowotna musi być opłacana - co wypada wiedzieć

Czy na zus składka zdrowotna będzie niezbędna?

Jeśli mamy przedsiębiorstwo, to powinniśmy zaznaczyć, jakie pisma należy wypełniać, a też jakie składki należy zapłacić za własnych podwładnych, tak aby wszystko działo się odpowiednio z prawem oraz abyśmy później nie posiadali żadnych trudności.
strategia biznesowa

Czy winniśmy powołać do życia własną działalność gospodarczą?

Nad uruchomieniem własnej działalności myśli mnóstwo osób, lecz nie wszyscy posiadają odwagę, ażeby marzenia te zrealizować. Powodem jest naturalnie obawa, iż nasz pomysł nie będzie tak atrakcyjny jak uważamy, a na zyski będziemy zmuszeni czekać rzeczywiście długo. Jak przygotować się do prowadzenia własnej działalności?
1 2