Menu strony
Lekcje

Korepetycje z języka polskiego dla osób z zagranicy oraz licealistów

Jak da się przekonać, język polski jest niełatwy nie tylko dla osób spoza kraju. Oczywiście od licealistów, dla jakich polski jest językiem ojczystym, wymaga się czegoś o wiele więcej, niż od tych, którzy zwyczajnie pragną poznać ten język: interpretacji poezji, znajomości prozy, historii najsłynniejszych pisarzy, a także historii i przemian w sztuce: renesansu, romantyzmu i reszty terminów, jakie przydają się raczej tylko w szkole i nigdy potem. Nie jest to jednakże trudne, a potrzebne do zdania egzaminu maturalnego, jednak okazuje się, że niestety nie wszyscy dają sobie z tym radę. Często przydatne są korepetycje język polski
Zajęcia z dojazdem lektora

Język niemiecki oraz język angielski idą w parze

Biorąc pod uwagę szanse nauki języków obcych w Polsce, trafić można na doskonale przygotowanych nauczycieli. Patrząc na język niemiecki oraz lekcje tego języka, jakie proponują doświadczeni profesjonaliści po studiach, ze znakomitym przygotowaniem dydaktycznym, trafić można na znakomite propozycje. Niedrogie i szczególnie efektywne lekcje, jakie oferuje już dziś rynek w naszym kraju, są dobrą motywacją również do nauki języków obcych samodzielnie. Własna praca, samodzielna nauka słów w domu – to właśnie jest najważniejsze przy nauce języka obcego.
Języki obce online

Nauka angielskiego online dla każdego

Niełatwo osiągnąć sukces we współczesnym świecie bez wyuczenia biegłości mówienia chociaż jednym językiem zagranicznym. Najmocniej dotyczy to języków uniwersalnych, takich jak mowy Szekspira i Moliera. Toteż kurs angielskiego online jest taka ważna.
uczniowie podczas zajęć praktycznych

Korepetycje w sieci

Podejmowanie wielu mniej lub bardziej ważkich wyborów co do wybrania sposobu nauki zajmuje w nowym tysiącleciu bezcenny czas. Czy najpewniej zakupić niedrogi pakiet dodatkowych lekcji czy też korepetycje online, o wiele wygodniejsze od zwykłych sposobów uczenia się? Dobrą opcją mogą być tutaj Konwersacje online.

Egzaminy, testy w szkołach

Dzisiejszy system edukacji w znaczny sposób różni się od tego, który obowiązywał przykładowo jeszcze pół wieku temu. Zmieniły go różnorodne reformy i nowe prawa. Jedną z bardziej wyraźnych zmian było na przykład utworzenie gimnazjów, co było związane ze skróceniem okresu uczęszczania do szkoły podstawowej do sześciu lat. Natomiast w liceach ogólnokształcących skrócono czas nauki z czterech lat do trzech. Zmianie uległy też zasady odbywania się części egzaminów, dodano również kilka nowych.

Jak wybrać kurs językowy?

myśleliście kiedykolwiek jak wyszukać najodpowiedniejszą szkołę nauki języków obcych? Czy powinna być duża, zapewniać naukę wielu języków, czy bardziej odpowiednia będzie mała, oferująca tylko trzy lub cztery kursy? Czy lepiej by uczyli tam polscy lektorzy po dobrych studiach, czy może osoby z innych krajów, którzy będą uczyli swego ojczystego języka?
dziewczyna podczas nauki

Warto uczyć się dzisiaj języków obcych

Każdy z nas ma inne wymogi, doświadczenia, umiejętności i hobby. Nie powinno się jednak zapominać, że obecnie nauka języków obcych jest istotna, natomiast znajomość języka niemieckiego przydaje się w wielu rozmaitych branżach. Biorąc pod lupę język niemiecki w Warszawiedysponujemy mnóstwem doskonale przygotowanych szkół językowych. Doświadczeni nauczyciele doskonale zaznajamiają uczniów z tajnikami, jakimi rządzi się język niemiecki oraz podadzą jak na tacy niezwykle użyteczne porady, których nie usłyszysz nigdzie indziej.
korepetytor w pracy

Profesja korepetytora w Warszawie. Czy się opłaca?

Szkoła ogólnie to miejsce, gdzie wszystkich uczniów obejmuje taki sam program nauczania. Często zdarza się jednak, że grupa młodych ludzi nie nadąża z pojmowaniem obowiązującego materiału. W niektórych przypadkach wystarcza poświęcenie większej ilości czasu na rozumienie treści w domu i na przykład robienie dodatkowych zadań w celu przećwiczenia. Niekiedy jednak takie metody nie wystarczają. W takich przypadkach konieczna jest osoba, która dodatkowo wytłumaczy określony materiał i pod kontrolą której uczeń będzie mógł trenować rozwiązywanie zadań i mieć pewność, że wykonuje je poprawnie.