Menu strony
Złoto
piękny duży szmaragd

Królewskie klejnoty znowu w modzie

Mówi się, że najlepszymi towarzyszami kobietdiamenty. I raczej coś w tym jest. Jesteśmy przekonani że nie ma takiej przedstawicielki płci pięknej na ziemi, której nie potrafilibyśmy poderwać pełną przepychu biżuterią z tym właśnie świecidełkiem. Od zarania dziejów jest un uważany za cechę nieprawdopodobnego dobrobytu. Twory jubilerskie z diamentami są wyznacznikiem elegancji i szyku. Są to autentyczne królewskie klejnoty i wszystkie damy chciałyby oglądać je we własnej szkatułce.
Biżuteria Diva - bransolety

Ręcznie robiona biżuteria

Za oknami gorące lato, chodzimy w cienkich, lekkich sukienkach i sandałkach. Wakacyjny klimat wszędzie dokoła. Doskonałym dodatkiem do letnich stylizacji jest biżuteria ręcznie robiona.
piękny duży szmaragd

Szafiry znów modne

Uważa się, że najlepszymi towarzyszami kobiety są diamenty. I raczej coś w tym jest. Jesteśmy przekonani że nie ma takiej przedstawicielki płci pięknej na ziemi, jakiej nie potrafilibyśmy poderwać wspaniałą biżuterią z tym konkretnym świecidełkiem. Od dawien dawna jest un postrzegany za symbol nieprawdopodobnego majątku. Twory jubilerskie z diamentem są synonimem elegancji i szyku. Są to prawdziwie królewskie klejnoty i wszystkie damy chciałyby posiadać je w swojej szkatułce.
piękny minerał

Kamienie szlachetne – czym są dziś?

O zbawiennym wpływie kamieni na zdrowie człowieka mówi wiele opowieści, w których każdemu kamieniowi przypisuje się inny rezultat. Kamienie szlachetne charakteryzują się zróżnicowaną twardością. Te o najwyższym poziomie twardości są bardzo potrzebne w przemyśle. Najtwardszy materiał występujący na Ziemi czyli diament używany jest do wytwarzania tego rodzaju części jak ostrza pił i wiertła do twardych materiałów. Natomiast minerał o najniższym poziomie twardości czyli talk stosuje się w chemii gospodarczej i kosmetykach
srebrna-bransoletka-obrazek

Srebrna bransoletka, biżuteria online

Każda kobieta lubi biżuterię, w pewnym stopniu. Część pań stawia na ozdoby ze złota, a inne kobiety wolą ozdoby ze srebra. Wszystko zależy od tego, jaki typ biżuterii nam się podoba. Dla jednych będą to grubsze, złote ozdobne naszyjniki, bransoletki, a dla kogoś innego cienka, srebrna bransoletka, a dla pozostałych kobiet wisiorek z plastiku. Dlatego najważniejsze przy wyborze biżuterii jest to, co nam się podoba.