Menu strony
Stylizacja
Buty damskie

Stylowe obuwie sportowe i atrakcyjne okulary - elegancja i znakomity styl

Ubiór ma dla większości z nas bardzo istotne znaczenie. Nic więc dziwnego, że często szukamy ubrań atrakcyjnych i na czasie, takich, które wpisują się w niniejsze trendy modowe. Dodatki oraz akcesoria do ubioru również mają dla nas istotne znaczenie, bo mogą one naprawdę wpłynąć na całą stylizację.
Bluza z kapturem

Stylowa bluza JBMNT i modne okulary New Bad Line to przepis na szykowny wygląd

Miłośnicy hip-hopu niewątpliwie zainteresują się nowatorską linią odzieży marki JBMNT, jaka zrodziła się za pośrednictwem jednego z lepszych zespołów hip-hopowych na Słowacji. Firma ta cieszy się ogromnym zaciekawieniem, w bardzo krótkim terminie zyskała znaczne zaufane.
impreza

Gdzie można znaleźć ciekawą garderobę na ważne wyjście?

Wybierając się na przyjęcie bądź jakieś kluczowe wyjście na ogół rozważamy, co na siebie założyć. Zawsze mamy zamiar zrobić najlepsze wrażenie, aczkolwiek nie wiemy, czy dana stylizacja będzie odpowiednia do określonej okazji. Między innymi z tego względu na ogół i tak kończy się to zakupem nowej odzieży. Niestety odszukanie na w kilka chwil czegoś właściwego jest rzeczywiście kłopotliwe. W jaki sposób uporać się z takim problemem?
Biżuteria Diva - bransolety

Ręcznie robiona biżuteria

Za oknami gorące lato, chodzimy w powiewnych, lekkich sukienkach i sandałkach. Wakacyjny nastrój wszędzie dokoła. Doskonałym dodatkiem do letnich stylizacji może być biżuteria ręcznie robiona.
woda perfumowana

Wody perfumowane damskie w atrakcyjnych cenach

Każda z pań chce wyglądać atrakcyjnie. Zadowolenie z własnego wyglądu ma spory wpływ na naszą samoocenę. Właściwa stylizacja potrafi spowodować, iż zapominamy o niedoskonałościach jak i znacznie wspiera samoocenę.
moda

Moda męska - czyli co króluje na sklepowych półkach aktualnie

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą ogromnymi krokami, w związku z tym właśnie teraz powinnaś pomyśleć nad tym co dasz swojemu mężczyźnie. Wiadomym jest, iż niezwykle ciężko jest zakupić coś ważnej osobie po kilku latach małżeństwa.
Rudowłosa kobieta

Współczesne kobiety i wytyczanie trendów w modzie - jakie rzeczy powinno się wiedzieć

W dzisiejszych czasach media kreują bardzo jednoznaczny obraz kobiety. Niezależnie od tego, czy jest ona zwyczajną panią domu, czy szefową korporacji, jej aparycja ma być nienaganna. Reklamy generują setki obrazów, które w każdym detalu podkreślają walory damskiego wyglądu. Jest to obecne nie tylko w spotach dotyczących tego, co daje kobiecie możliwość bycia piękną, tzn. np. ubrań czy kosmetyków. Choćby w reklamie kostki rosołowej czy pasty do butów każdorazowo zobaczymy panią ze starannie wykonanym makijażem, wykonującą swoje obowiązki, to jest na przykład gotowanie obiadu, w szpilkach i modnym żakiecie.
olejek arganowy

Fryzury znakomite na ślub

Każda panna młoda chce prezentować sięwyjątkowo w tak wyjątkowym dla niej dniu. Przygotowania do tej uroczystości często trwają miesiącami. zawarcie związku małżeńskiego jest niecodziennym wydarzeniem i dzięki dobrej organizacji utrwala się we wspomnieniach na długi czas. Nie ukrywajmy jednak, że najważniejszym elementem ślubu jest para młoda. aczkolwiek to szczególnie postać panny młodej ma przykuwać uwagę przybyłych gości.
ubrania

Jakie mamy preferencje w zakresie wybierania odzieży? Jakie można wyróżnić grupy?

Moda jaka jest każdy widzi, albo chociaż stara się to robić, by zrozumieć wszystkie najnowsze trendy. Rzecz w tym, jak się okazuje nie jest to tak łatwe, więc z tego powodu występują różnego rodzaju nieporozumienia, jedne osoby twierdzą, iż modnym należy być zawsze, inne wręcz przeciwnie, iż to wymysł mediów, jakie kreują różnego rodzaju trendy, a ludzie to zwyczajnie podłapują. Gdzie jest w tym prawda?
wizerunek

Stlizacja ubioru – prosta i praktyczna praca dla niemalżelprawie każdej kobiety

Pod określeniem „stylistka Warszawa” odnajdziemy multum ofert profesjonalnej stylizacji i wizażu. Panie, chcące działać pod szyldem „stylistka Warszawa” mogą przejść profesjonalny kurs stylizacji ubioru. Kurs stylizacji ubioru obejmuje zazwyczaj takie oto tematy: ubiór codzienny, strój galowy, ubiór biurowy, dobór ubioru do rodzaju aparycji, łączenie materiałów, wybór obuwia, dobór dodatków, wybór biżuterii.
1 2