Menu strony
Moda
kobieta w drodze do pracy

Co będzie doskonałym zestawem do pracy?

Sukienki są idealne na każdą okazję, gdy dodamy do nich marynarkę i szpilki, przemienią nas w niezależne kobiety sukcesu, jednak, gdy dodamy kamizelkę oraz płaskie obuwie, możemy śmiało wyjść z przyjaciółką na kawę.

Blogowy styl, czyli polska moda

Jakiś czas temu w naszym kraju zaczęły pojawiać blogi modowe. To na nich każdy może podejrzeć modę eklektyczną, która nie mieści się w regułach, ale też typowe stylizacje rodem z sieciówek. Obecnie dużo blogerek to już profesjonalistki.
moda męska

Ubrania w najlepszym stylu dla mężczyzn.

Ciężko nadążyć za wartko zmieniającymi się trendami. Gdy ktoś nie interesuje się trendami i nie kontroluje na bieżąco najświeższych wydarzeń ze światamody może czuć pewien dyskomfort analizując własną garderobę. Dynamicznie zmieniające się tendencje w świecie mody dotykają już nie tylko kobiecej partii społeczeństwa. Coraz większą wagę do stylowego outfitu przykładają i panowie.
moda męska

Moda męska - czy prawdziwy facet może prezentować się i wyglądać modnie i zadbanie

Według powszechnie dostępnych definicji, moda to psychiczna potrzeba tkwiąca w człowieku, nakazująca mu naśladować innych w celu identyfikowania się z nimi, bądź aby odróżniać się od nich. Najbardziej taka potrzeba uwidacznia się właśnie w sposobach ubierania się.
modne kolczyki

Eleganckie akcesoria z nowej kolekcji H&M już sklepach

Świat mody to miejsce, które licznym ludziom zdaje się trochę obce. Trudno ich nie pojąć, patrząc, jak dziwnie mogą być ubierane kobiety na pokazach, jak bardzo uduchowionymi artystami są projektanci mody, jak w dowolnym pokazie mody próbują przemycić różnego rodzaju przekazy artystyczne. Rzecz jasna są wielbiciele mody, którzy niezwykle emocjonalnie podchodzą do takiego nieco skomplikowanego świata mody, pojmują go, a kiedy widzą na wybiegu kobietę ubraną w dziwaczną kieckę, nie kręcą głową nad tym, że nikt zwyczajny nie ubrałby tego rodzaju stroju, by wyskoczyć do sklepu po zakupy czy na imprezę.
sukienka

Moda o wielu twarzach. Dowiedz się, jak musisz dobierać dodatki do kreacji

W dzisiejszym świecie nie tylko panie interesują się modą. Również mężczyźni coraz częściej wchodzą na blogi poświęcone trendom i przeglądają lektury na temat dobrego stylu. Co jest tego powodem? Otóż okazuje się, że coraz więcej ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że na co dzień ważne są nie tylko nasze umiejętności, doświadczenie czy sposób bycia, ale równie ważny jest nasz wygląd. Sami zaczynamy coraz bardziej świadomie kreować swój wizerunek i zastanawiamy się nad tym, co jeszcze możemy zrobić, żeby było lepiej.
beżowe szpilki z kokardką

Parę interesujących informacji o zawsze modnych szpilkach, czyli z jakich powodów każda elegantka powinna mieć takie obuwie

Która z dorastających panien nie marzy o tym, by w końcu włożyć piękną kieckę i buty na dużym obcasie? Sukienki niekoniecznie firmowe, a także klasyczne albo skórzane szpilki są przecież atrybutem kobiecości. A panie po pięćdziesiątce swoje kiecki i ubrania trzymają nawet w kilku pomieszczeniach, a kozaczki i letnie klapki zajmują niemalże całą przestrzeń szafki na obuwie.

Co założyć na niecodzienną okoliczność?

Znaczny wpływ na to, co jest modne w Polsce, mają zwyczaje obserwowane w państwach zachodnich. Szczególnie mowa tu o Stanach Zjednoczonych. Stamtąd na przykład przeniosła się moda na charakterystyczne czapki z daszkiem i wiele podobnych dodatków. Na chwilę obecną niezwykle często można spotkać w Polsce młodych mężczyzn z dłuższą grzywką i czapką z daszkiem nałożoną na czubek głowy. Na trendy duży wpływ mają również produkcje filmowe oraz to, w co ubierają się popularne osoby.

Odzież, dodatki - co dziś założyć?

Mnóstwo z nas niejednokrotnie stojąc przed szafą myślała sobie „Nie mam co na siebie włożyć”. Pomimo tego, że na wieszakach sukienki, żakiety, sukienki wieczorowe, tuniki i ogrom innych ciuchów. moda zmienia się jak w kalejdoskopie i warto za nią podążać. Nie powinno to wymagać wymiany całej garderoby co sezon, ale parę strojów, które nigdy nie wychodzą z mody i mogą stanowić znakomitą bazę stroju warto mieć.
duże rozmiary odzieży dla puszystych

Najmodniejsze pomysły dla kobiet

Kilka lat temu blog modowy był jedynie pretekstem do nawiązania kontaktu z podobnymi dziewczynami i dzielenia się pasją do mody. Blogerki pokazywały, co złowiły na wyprzedażach albo w najlepszych secondhandach.