Menu strony
Moda
Buty damskie, szpilki

Ręcznie robione obuwie

Zapewne wszystkie przedstawicielki płci przeciwnej mogą wymienić jednym tchem wszystkie, uwielbiane na całym świecie, marki obuwnicze. Renomowani projektanci, tacy jak Prada, czy Manolo Blahnik, mają tłumy wiernych fanek w każdym zakątku naszej planety. Ten ostatni zyskał na popularności dzięki, osiągającemu rekordy oglądalności, serialowi „Seks w wielkim mieście”. Jego bohaterka, felietonistka Carrie, opisująca życie w Nowym Jorku, ubóstwiała buty tego projektanta.
sneakers

Buty sneakers damskie oraz sneakers new balance – najmodniejsze buty, które ma w własnej garderobie nie tylko każdy nastolatek, ale każda jednostka interesująca się modą

Bardzo dużo jednostek zwraca uwagę na własny wygląd. Związane jest to głównie z typem pracy, jaką wykonują, w której muszą odpowiednio się prezentować, ale również z tym jak postrzegają ich inne jednostki. Aktualnie króluje moda, by prezentować jak najlepiej oraz jak najbardziej modnie zgodnie z aktualnymi trendami.
kobieta w bluzce

Co w modzie piszczy?

Pora wiosenna nadchodzi pełną parą. Poranki są chłodnawe, ale w ciągu dnia już jest tak ciepło, że warto zacząć myśleć o wiosennej szafie. Weryfikację tego co da się jeszcze nosić, a co z pewnością trzeba zakupić, nawet mężczyźni winni zrobić właśnie teraz, jeszcze przed pełnią wiosennego sezonu. Już za chwilę na resztę roku pożegnamy się z grubymi kurtkami, swetrami upatrzonymi w czasie odpoczynku zimowego w Szczyrku, Zakopanem z motywami górskimi. To dobrze!
ubrania

Jakie mamy preferencje w zakresie wybierania odzieży? Jakie można wyróżnić grupy?

Moda jaka jest każdy widzi, albo przynajmniej stara się to robić, by poznać wszelkie najnowsze trendy. Rzecz w tym, jak się okazuje nie jest to takie łatwe, więc przez to występują różne nieporozumienia, niektórzy twierdzą, że modnym należy być w każdej sytuacji, inne wręcz przeciwnie, iż to wymysł mediów, jakie kreują różnego rodzaju trendy, a ludzie to po prostu podłapują. Gdzie znajduje się prawda?
moda

Czy ciągłe gonienie za szybko zmieniającą się modą i trendami ma sens, czy powinno się im ulegać

Moda zmienia się niezwykle szybko, bez przerwy pojawiają się kolejne pomysły i trendy. W szczególności widoczne to będzie jeśli będzie chodzić o ubrania dla pań. Tu co parę miesięcy kreatorzy podrzucają nowe pomysły, jakie później trafiają na półki w sklepach. Dzięki temu biznes odzieżowy się kręci że aż miło popatrzeć. Bardzo często buty czy ubrania kupuje się na tylko jeden, po czym wyrzuca się je lub chowa głęboko do szaf.
Naprawa samochodu

7 zagadnień nt. ścieżki kariery

Gdy pojawiła się w Polsce moda na studia wyższe, w latach 90-tych, całkowicie zapomnieliśmy o kształceniu zawodowym. A to źle, ponieważ w dzisiejszych czasach brakuje takich fachowców. Wielu jest magistrów rożnych kierunków bez perspektywy na lepsze życie, którzy nierzadko uciekli do innych krajów, żeby jakoś funkcjonować, a mało jest fachowców z prawdziwego zdarzenia. Właściwie Ci także wyjechali, bo tam zarobią naprawdę lepiej.
Tatuaż na plecach

Jak udekorować swoje ciało?

Chcesz jeszcze ładniej wyglądać? Początkowo musisz mieć na uwadze, że nigdy nie możesz za bardzo przesadzać w tych swoich dążeniach do piękna. Moim skromnym zdaniem zbyt duże skupianie się na swoim wyglądzie nie jest odpowiednie. Choć naturalnie przeciwstawny biegun, czyli całkowite deprecjonowanie rangi dbania o swój wygląd także nie jest w porządku. Można w sumie powiedzieć, że jak w naprawdę wszystkim należy zachować rozwagę. I wtedy wszystko powinno być dobrze. No a przynajmniej takowe powinniśmy mieć założenie.
mokasyny

Z jakiego powodu kobiety tak ogromnie lubią zakupy butów, które z ich rodzajów znaleźć się powinny w każdej szafie.

Mało jest kobiet, które nie uwielbiałyby kupować nowych butów. O ile typowy facet posiada raptem parę par, jakie służyć mu będą przez wiele lat, to zupełnie odmiennie będzie z kobietami. Jeśli chodzi o nie kilka będzie oznaczać na pojedynczy sezon, bo z uwagi na nasz klimat tyle też różnych modeli będzie potrzebne. I często buty takie kupuje się praktycznie tylko na ten jedyny sezon, gdyż się okazuje, że w kolejnym panuje całkowicie inna moda czy też inne kolory są popularne.
Moda

Jak zapewnić dla siebie stylowy luz w czasie wycieczki w góry?

Chociaż w sumie można myśleć, że odpoczynek w górach, chociażby w Tatrach, to nigdy nie jest jakaś rewia mody, to w szczególności panie w wielu przypadkach do własnej torby pakują prócz różnego rodzaju sprzętu zimowego, również dużo eleganckich ubrań. Tak naprawdę ciężko się temu specjalnie dziwić - dzisiaj trzeba się pokazać z jak najlepszej strony. Poza tym, choćby Zakopane jest w stanie zagwarantować niezłe życie towarzyskie, czyli po zimowych szaleństwach spora większość podróżnych szuka wrażeń.

Co zawiera kosmetyczka kobiety?

Nad potrzebą wielu kosmetyków nie trzeba dyskutować – wiadomo, że życie bez nich jest niemożliwe. Kobiety zwykle mają swoje ulubione preparaty, z którymi rzadko się rozstają. Które preparaty pielęgnacyjne są nam potrzebne do szczęścia?