Menu strony
Moda
kostiumy kąpielowe

Atrakcyjne a także wymyślne stroje dwuczęściowe dla kobiet

Pomimo, iż do lata jeszcze daleko to mnogość kobiet już teraz myśli o letniej garderobie, w tym o strojach kąpielowych. W okresie zimowym nierzadko w sklepach możemy się natknąć na nadzwyczaj mnóstwo przecen i promocji, dlatego mnogość rzeczy letnich - w tym stroje kąpielowe dwuczęściowe - zdołasz nabywać nawet o 50 procent taniej!
Specjalna kolekcja męskich T-shirtów

Moda dla mężczyzn. Jak powinni się ubierać eleganccy panowie?

Moda dla panów jest trochę inna niż ta, która dedykowana jest dla pań. Tu nie ma mowy o wielu dodatkach, które wpływają na bardziej efektywny wygląd. W tym przypadku liczy się w szczególności prostota, oraz poczucie smaku.
piękny duży szmaragd

Królewskie klejnoty znowu w modzie

Mówi się, że najbliższymi przyjaciółmi kobiety są diamenty. I raczej coś w tym jest. Wydaje nam się że nie ma takiej przedstawicielki płci pięknej na świecie, jakiej nie dałoby się poderwać pełną przepychu biżuterią z tym właśnie świecidełkiem. Od starożytności jest un postrzegany za symbol przepastnego dobrobytu. Wyroby jubilerskie z diamentem są synonimem elegancji i szyku. Są to prawdziwie królewskie klejnoty i wszystkie damy chciałyby posiadać je w swojej szkatułce.
model w stroju z epoki

Jaki styl jest najbardziej doceniany pośród mężczyzn?

Od wieków domeną piękna były kobiety i to właśnie one są uważane za ikonę piękna. Zawsze perfekcyjnie prezentowały się, tworzyły nowsze trendy w modzie. Bez wątpliwości w latach średniowiecznych nie istniało takie pojęcie jak moda. Już w XX wieku wprowadzono takowe pojęcie do określania trendów w stylu ubierania.
trądzik

Kto z nas nie pragnie jak najdłużej zatrzymać piękna i urody

Tym bardziej, że bycie wysportowanym lub również uprawianie jakiegoś sportu bywa w teraźniejszym czasie niebywale modne, a wiemy bardzo dobrze, że nie znajdziemy lepszej witaminy młodości niż właśnie ruch.


Kto z nas nie pragnie jak najdłużej zatrzymać piękna i urody

Ta moda na uprawianie sportu utrzymuje się już od dłuższego czasu i bardzo dobrze.
moda męska

Czemu moda męska staje się coraz bardziej popularna?

Jak idealnie wiadomo obecnie dużą rolę ma to, jak konkretny człowiek wygląda a także czym się absorbuje. Ma to znaczenie nie tylko w czasie budowania sobie relacji pomiędzy osobami, ale również w chwili takich wydarzeń, jak chociażby rozmowa kwalifikacyjna albo staranie się o podwyżkę w firmie, w jakiej się wykonuje jakąś pracę. Wyśmienity wizerunek ma również ważne znaczenie w trakcie wystąpień, podczas gdy trzeba referować na jakiś konkretny temat.

Trendy w sezonie wiosna 2013

Trendy wiosna 2014 można określić w jednym zdaniu jako pomieszanie z poplątaniem. Nadal modne będą pudry dominujące poprzednią wiosną. Poza nimi, spotkamy także zaskakujące zestawienia zarówno w sprawie barwy, jak też rodzaje materiału.
Bądź modna latem!

Moda na sezon letni 2014

Kiedy zimowa pora jeszcze straszy nas mrozem, to należy pamiętać, że wielkimi krokami nadchodzi ukrywa się wiosna. A w raz z jej pojawieniem się należy pomyśleć o odnowieniu rzeczy. Zbliżający się sezon to idealny pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie pójść na łowy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo interesująco. Różnorodność jest tak ogromna, że zapewne każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko na sklepowych pułkach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie królowało na ulicach?
sneakers

Buty sneakers damskie oraz sneakers new balance – najmodniejsze buty, które ma w własnej garderobie nie tylko każdy nastolatek, ale każda jednostka interesująca się modą

Coraz więcej osób kieruje uwagę na własny wygląd. Wiąże się to szczególnie z rodzajem pracy, jaką wykonują, w której muszą stosownie się prezentować, ale także z tym jak postrzegają ich inne osoby. Aktualnie panuje moda, by prezentować jak najlepiej oraz jak najbardziej modnie zgodnie z aktualnymi standardami w modzie.
kobieta w sukni ślubnej stojąca przed budynkiem

Ślubne dylematy

Ślub to bezsprzecznie jeden z najważniejszych chwil w naszym życiu, dlatego większość par młodych przygotowuje się do niego, uwzględniając najmniejsze detale. W Polsce można odwiedzić profesjonalne targi ślubne, skorzystać z usług firm eventowych, które zorganizują za nas tę szczególną uroczystość, spełniając najdziwniejsze życzenia klientów. Fotografie coraz rzadziej robi wujek Heniek – wyręcza go profesjonalny fotograf, który robi stylizowane sesje zdjęciowe w plenerze.