Menu strony
Ozdoby
Kolczyki zrobione z koralików

Kiedy ozdoby czy dodatki to tylko nasza, sprawdzona firma

Gdy pomysłów na interesujące dodatki w nowym sezonie brak, zaczerpnij inspiracji od nas już dzisiaj. Ręcznie zdobione ozdoby zapewniają oryginalność i uczucie wyjątkowości, a ponadto bezproblemowo można je dopasować do codziennego, codziennie innego ubioru. Ze względu na swoją uniwersalność ozdoby z filcu zaliczane są do niesamowicie efektownych i oryginalnych dekoracji. Na początku można zdecydować się na atrakcyjnie ozdobione koraliki z filcowym wykończeniem, by przekonać się o mocnych stronach tych dekoracji.
Modelka, fryzura Racoon

Polecane akcesoria i kosmetyki przeznaczone do włosów

Różnego rodzaju przyrządy i środki do pielęgnacji włosów są niezwykle często nabywane i stosowane. Obecnie na szeroką skalę stosują je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Istnieje bardzo wiele tego typu produktów, które są do kupienia w drogeriach i innych tego typu sklepach. Pielęgnacja włosów na dzień dzisiejszy nie ogranicza się tylko do mycia i czesania, stosuje się wiele rozmaitych środków chemicznych.
ozdoby ze sznurka

Ręcznie skonstruowane ozdoby ze sznurka

Ozdoby oraz dodatki do mieszkania wykonywane samodzielnie, to znaczy tak zwane handmade, cieszą się dziś coraz większą renomą. Ciekawe, oryginalne dodatki wolno wykonać bez większych trudności, z łatwo dostępnych materiałów.
sutasz

Ręcznie robiona biżuteria

Wyroby biżuteryjne od dawien dawna wzbudzały pożądanie. Już ludzie pierwotni wykorzystywali kawałki kości, kamienie oraz zwierzęcą skórę do tworzenia oryginalnych ozdób. W starożytności wykonywano już wspaniałe wyroby z cennych kamieni. I tak już jest do dzisiaj, kiedy biżuteria rozpala nasze zmysły. Jednak w tej branży nie możemy mówić o stagnacji. Wręcz przeciwnie, co chwilę powstają nowe, interesujące techniki, dzięki temu biżuteria jest co raz bardziej różnoraka.
Biżuteria diva

Moda w wyborze kamieni szlachetnych u złotnika

Kamienie szlachetne nade wszystko cenią sobie przedstawicielki płci pięknej. I to przecież dla nich jubilerzy mają zrobioną bardzo zachęcającą propozycję handlową. Dzięki temu, za każdym razem, każda kobieta, jaka jest wielbicielką klejnotów ma możliwość wybrać dla siebie coś oryginalnego. Coś, co nie pozostaje jedynie samo w sobie interesującą ozdobą, ale również i podkreśli osobowość konkretnej kobiety.

Chcesz kupić nowe ciuchy? Tylko H&M!

Mało kto wie, że ubrania H&M są oferowane już od prawie 7 dekad. Co prawda w Warszawie pierwszy butik tego globalnego przedsiębiorstwa otworzono dopiero 10 lat temu, jednak reszta globu zdołała się już przyzwyczaić do marki. Pierwszy butik H&M powstał zaledwie 2 lata po koszmarze II WŚ. W tamtym czasie firma nazywała się Hennes, co w dialekcie jej stworzyciela, obywatela Szwecji Perssona, oznaczało „dla niej”. Nazwa podpowiada, że w tamtym czasie w punktach sprzedawano jedynie kreacje kobiet.
Futrzane torebki i dodatki Tosca Blu

Przedmioty filcowe

Filc to błędnie pomijany materiał. Charakteryzuje się on dużą uniwersalnością – da się tworzyć między innymi buty, ścierki do czyszczenia i ozdoby z filcu. Filc idealnie nadaje się do mycia wszelkiego rodzaju szklanych rzeczy. Jeżeli chcesz kupić szmatkę, która efektywnie oczyści okulary z smug, wybierz wyrób filcowy. Tak samo jest w sytuacji cennych obiektywów aparatów lustrzankowych – każdy dobry właściciel takiego aparatu pamięta, że najskuteczniej myć soczewki ścierką z filcu.

Zadbajmy o stan własnych włosów!

Każda klientka lub również klient, którzy zdecydują się na zakupy w drogeriach, powinien wiedzieć, jakiego kosmetyku szuka. Uprości to w niemałym stopniu podjęcie decyzji, a w szczególności sam proces znalezienia potrzebnej rzeczy w sklepie. Kosmetyki oraz akcesoria do farbowania oraz pielęgnacji włosów znajdują się w określonym miejscu, co w sporej mierze uprasza poszukiwania oraz pozwala na oszczędność czasu spędzonego między półkami.
tatuaż

Doskonałe pomysły na ozdabianie ciała – kalkomanie w różnych wzorach

Szczególnie dla dzieci niezwykle cenną pamiątką z wakacji są różnego typu tatuaże oraz innego typu zdobienia ciała. Warkoczyki u dziewczynek są niemniej popularne i przez nie rozchwytywane. Tatuaże zmywalne to doskonała alternatywa dla tatuaży na stałe, która będzie w pełni bezpieczna także dla najmłodszych. Wiele wzorów oraz napisów do wyboru jest zachwycająca. Ciekawe propozycje, które znaleźć można zarówno w kraju, jak i za granicą doskonale trafiają w gust zainteresowanych wykonaniem tego typu ozdoby.
srebrna-bransoletka-obrazek

Srebrna bransoletka, biżuteria online

Każda kobieta lubi biżuterię, w pewnym stopniu. Część pań stawia na ozdoby ze złota, a inne kobiety wolą ozdoby ze srebra. Wszystko zależy od tego, jaki typ biżuterii nam się podoba. Dla jednych będą to grubsze, złote ozdobne naszyjniki, bransoletki, a dla kogoś innego cienka, srebrna bransoletka, a dla pozostałych kobiet wisiorek z plastiku. Dlatego najważniejsze przy wyborze biżuterii jest to, co nam się podoba.
1 2