Menu strony
Golenie

Włosy nie muszą być naszym utrapieniem

Kiedy mamy wrażenie, że samodzielnie nie jesteśmy w stanie poradzić sobie ze własnymi włosami, że ma szanse to zrobić jedynie oraz wyłącznie nasz fryzjer, to bez wątpienia warto sobie zdać sprawę z tego, iż jesteśmy w ogromnym błędzie. Teraz na rynku jest tak sporo przeróżnych urządzeń, że z łatwością odnajdziemy takie dzięki którym będziemy mieli szanse sami ułożyć włosy w taki sposób, w jaki najlepiej nam odpowiada.
golenie i kremy

Troszczymy się o twarz po goleniu

Co intrygujące, także w ostatnim czasie wybitnie modne stało się noszenie wystylizowanego zarostu. Coraz nagminniej mężczyźni decydując się na podtrzymywanie śladowego zarostu, który poniekąd dodaje im męskości. Jest to na pewno jak najbardziej dobre zjawisko, jednak jego zachowanie w odpowiednim stanie jest zadaniem wymagającym. Golenie ze swojej natury jest zadaniem trudnym, wobec tego też umiejętne golenie się można porównać niejako do sztuki. Jak w związku z tym powinniśmy się skutecznie golić?
maszynka do golenia

Jakie przybory i kosmetyki do golenia są najlepsze

Nowoczesny mężczyzna ma możliwość wyboru wielu kosmetyków takich jak ałun, które pomagają zadbać o skórę. Co powinno wylądować na półce obecnego faceta?
Mężczyzna

Jakich kosmetyków wymaga płeć brzydka?

To nieprawda że tylko panie dbają o swą urodę. Coraz nagminniej czynią to również mężczyźni. Z myślą o panach powstają specjalne kosmetyki dla mężczyzn o łagodnej konsystencji, adekwatnych cechach i w męskich opakowaniach oraz - oczywiście - zapachach. Mogą to być: kremy do rąk oraz twarzy, odżywki do włosów, delikatne żele pod oczy a także perfumy. Nowoczesny mężczyzna sięga po nie codziennie, w lecie dołączając do tegoż zestawu kremy z filtrami, a w zimie emulsje osłonowe.
krem do golenia

Klienci mają jasno określone gusta

Stawiając na cenionych producentów, jacy oferują znakomitej jakości kremy do golenia, wybieramy wysoką jakość. W połączeniu z doskonale przygotowanymi zestawieniami mamy do dyspozycji spore doświadczenie firmy w tworzeniu rewelacyjnych kosmetyków. Wykonywane są one z użyciem jedynie naturalnych składników, co przekłada się na najwyższy komfort ich stosowania. Kremy dla mężczyzn sprawiają, że skóra po goleniu nie jest podrażniona, a twarz jest w rezultacie szczególnie zadbana.
maszynka

Ciesząca się niesłabnącym powodzeniem wśród mężczyzn oferta Wilkinsona

Wybór znakomitych ofert wiodących producentów pozwala na stuprocentowe poczucie luksusu, więc wskazane jest obdarowywać bliskiego nam mężczyznę najlepszą jakością w najlepszym wydaniu. Nowa oraz bardzo dokładna maszynka do golenia marki Wilkinson Sword jest hitem też na krajowym rynku. Wielu mężczyzn miało już możliwość przekonać się o niesamowitych właściwościach tego akcesorium do golenia. Najczęściej w internecie pojawiają się niesamowicie pozytywne recenzje maszynek Wilkinsona.