Menu strony
Golenie
krem do golenia

Klienci mają jasno określone gusta

Stawiając na cenionych producentów, jacy oferują doskonałej jakości kremy do golenia, wybieramy jakość samą w sobie. W połączeniu ze znakomicie przygotowanymi zestawami mamy do dyspozycji spore doświadczenie firmy w tworzeniu rewelacyjnych kosmetyków. Wykonywane są one z użyciem jedynie naturalnych składników, co przekłada się na wysoki komfort ich stosowania. Kremy dla mężczyzn sprawiają, że skóra po goleniu nie jest podrażniona, natomiast twarz jest w rezultacie szczególnie zadbana.
Mężczyzna

Jakich kosmetyków wymaga płeć brzydka?

Nieprawdą jest iż jedynie panie troszczą się o swą krasę. Coraz nagminniej czynią to również faceci. Z myślą o panach powstają specjalne kosmetyki dla mężczyzn o łagodnej konsystencji, odpowiednich cechach i w "męskich" opakowaniach i - naturalnie - zapachach. Są to: kremy do rąk i twarzy, odżywki do włosów, łagodne żele pod oczy oraz pachnidła. Współczesny mężczyzna sięga po nie każdego dnia, w lecie dołączając do tego zestawu kremy z filtrem, natomiast w zimie kremy osłonowe.
maszynka do golenia

Jakie przybory i kosmetyki do golenia są najlepsze

Nowoczesny facet ma sposobność kupna wielu przyborów takich jak ałun, które pomagają utrzymać schludny wygląd. Co powinno wylądować na półce takiego mężczyzny?
maszynka

Ciesząca się niesłabnącym powodzeniem wśród mężczyzn oferta Wilkinsona

Wybieranie rewelacyjnych ofert najbardziej cenionych producentów pozwala na pełne poczucie luksusu, więc warto obdarowywać bliskiego nam mężczyznę doskonałą jakością w najlepszym wydaniu. Najnowsza oraz szczególnie dokładna maszynka do golenia marki Wilkinson Sword jest hitem też na polskim rynku. Wielu mężczyzn miało już opcję przekonać się o niezwykłych właściwościach tego akcesorium do golenia. Często w internecie pojawiają się niezwykle pozytywne recenzje maszynek Wilkinsona.
golenie i kremy

Troszczymy się o twarz po goleniu

Co interesujące, także w ostatnim czasie ogromnie modne stało się noszenie wystylizowanego zarostu. Coraz częściej mężczyźni decydując się na podtrzymywanie minimalnego zarostu, który bez mała dodaje im męskości. Jest to bez wątpienia jak najbardziej właściwe zjawisko, tymczasem jego zachowanie w pasującym stanie jest zadaniem wymagającym. Golenie ze swojej natury jest zadaniem trudnym, w następstwie tego też umiejętne golenie się można porównać w pewnej mierze do sztuki. Jak w takim razie powinniśmy się skutecznie golić?

Włosy nie muszą być naszym utrapieniem

Jeśli mamy wrażenie, że samodzielnie nie jesteśmy w stanie poradzić sobie ze swoimi włosami, że może to robić tylko oraz wyłącznie nasz fryzjer, to z pewnością należy sobie zdać sprawę z tego, iż jesteśmy w wielkim błędzie. Teraz na rynku jest tak sporo różnorakich sprzętów, że z łatwością znajdziemy takie dzięki którym będziemy mogli samodzielnie wymodelować włosy w taki sposób, w jaki najbardziej nam pasuje.