Menu strony
Koszula
Elegancki mężczyzna

Ponadczasowe zasady dobrych manier w modzie męskiej

Powiada się, że to panie mają kota na punkcie zmieniającej się co sezon mody, podczas gdy faceci przeważnie nie przykładają zbytnio uwagi do własnego wyglądu. Okazuje się jednak, że moda męska również jest wyznaczana przez pewne standardy, które warunkują szykowny wygląd mężczyzny. Jednak w tym wypadku trzeba nadmienić, że zasady te są takie same od wieków.
moda i trendy

Styl męski.

Nadciąga okres, kiedy każda z pań podąży na zakupy do centrum handlowego, chcąc polepszyć sobie humor sprawunkami. Jest idealny sposób ażeby skorzystać z kupowania doskonałych, wymarzonych rzeczy po atrakcyjnych cenach. Trzeba selekcjonować wyłącznie rzeczy, jakie nie wyjdą z mody po jednym sezonie. Moda męska 2015 proponuje mnóstwo nadzwyczajnych rzeczy, jakie przypadną do gustu każdemu panu. To samo dotyczy niewiast, białe koszule, bądź wiatrówki damskie zawsze znajdą miejsce w garderobie przyzwoicie przyodzianej kobiety.
Biżuteria

Jeżeli jesteś realną, dorosłą kobieta, uwielbiasz błyskotki i chcesz być zawsze na bieżąco z wprowadzonymi i zmodernizowanymi produktami na sprzedasz – powinnaś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat hurtowni biżuterii.

System gospodarczy biżuterii w naszym kraju osiąga własne apogeum, zjawia się mnóstwo udogodnień. Liczba otwartych punktów sprzedaży wzrasta co roku. Dzisiaj którakolwiek dojrzała dama chce posiadać we własnym damskim wyposażeniu choć pojedynczy element biżuterii.
mężczyzna

Męski punkt widzenia - jak powinien wyglądać facet z klasą

Obecnie, wbrew temu iż sporo się mówi, że nie należy oceniać ”książki po okładce”, powiedzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” jest wciąż aktualne. Dodatkowo – nad wyraz często praktykowane. Toteż jeżeli ktoś nie dostosuje się do zasad mówiących, jak należy się wyglądać np. na spotkaniu w sprawie pracy, może dostać odmowną odpowiedź, co więcej – z własnej winy.