Menu strony
Skóra
kompozycja

Jakiego rodzaju zabiegi kosmetyczne wykonać wiosną?

Chcesz zachwycać ładną i promienną cerą po okresie zimowym? Postaw na odpowiednią pielęgnację a także sprawdź, jakim zabiegom na cerę możesz się poddać przed wiosną.
dermatologia estetyczna w Katowicach

Dermatolog Katowice uleczy nawet trudne schorzenia

Musimy chodzić do specjalistów. Nie ma znaczenia co nam dolega oraz jak skomplikowana jest nasza choroba. Wciąż musimy szukać wiedzy eksperta, a zatem osoby, która świetnie zna się na swoim fachu i która ma informację o nowoczesnych sposobach leczenia, które się tam pokazują.
młodość

Olejek arganowy dobrą alternatywą dla chemicznych kosmetyków

Spora część społeczeństwa żywi przekonanie, że im więcej składników zawiera dany produkt kosmetyczny, tym wykazywać się będzie większą skutecznością. Rzeczywistość niestety prezentuje się zgoła odmiennie, a informacje pozyskiwane z prasy czy reklam często wprowadzają nas w mylne przekonanie, czerpiąc pieniądze z zwiększonej sprzedaży.
maszynka do golenia

Jakie przybory i kosmetyki do golenia są najlepsze

Nowoczesny facet ma możliwość kupna wielu kosmetyków takich jak ałun, które pomagają w prostym goleniu. Co zatem powinno wylądować w szafce takiego mężczyzny?
zęby

Lancome oraz jego wytwory używane w porze nocnej - jakie są ich ceny oraz na co bywają najlepsze?

Przedsiębiorstwo Lancome jest to cząstka grupy marki L'Oreal, która zadziwia zarówno kobiety a także mężczyzn od wielu lat swoimi osobistymi wytworami kosmetycznymi. Lancome to marka, która to jest niewiarygodnie popularna na dosłownie całym globie - korzystają z niej przeróżne gwiazdy, które to również ją reklamują.
Serum z kwasem hialuronowym

Misja: zatrzymać młodość!

Kto z ludzi nie pragnąłby być wiecznie w swym najlepszym wieku? Ta mocna chęć utrwalenia młodości zajmuje człowieka od zawsze. Ludzie od wielu lat już wiedzą, że jednym z najistotniejszych źródeł piękna jest kwas hialuronowy. To dzięki jego cudownym cechom skóra jest dłużej napięta i nawilżona.

W okresie letnim poza środkami, które stosowane są cały rok, wiele kobiet zaczyna myśleć również nad dodatkowymi kosmetykami

Lato jest bardzo charakterystycznym okresem z różnych przyczyn. Z pewnością czas letni to podwyższone temperatury, dni czasami wręcz upalne. Okres letni kojarzy się też z wakacjami, czyli z czasem, w którym jest okazja do odpoczynku. Czas ten może być też wykorzystany do lepszego zadbania o stan zdrowia i urodę. Zaleca się, by w tym okresie stosować mniej kosmetyków kolorowych, czyli takich jak między innymi cienie do powiek czy ciężkie fluidy.
kosmetyczka, manicure

Już dzisiaj odwiedź gabinet kosmetyczny, a przekonasz się, które zabiegi byłby dla Ciebie polecane

Mnóstwo osób dba o swój wizerunek. Dawniej niewiele ludzi zwracało na to szczególną atencję. Na obecną chwilę natomiast aparycja jest wizytówką każdego z nas.
kosmetyki

Jakie wartości posiadają przyrodnicze kosmetyki ekologiczne?

W sklepach oraz drogeriach znajdziemy niemało kosmetyków naturalnych ekologicznych, które od zwykłych kosmetyków różnią się tym, iż nie zawierają szkodliwej chemii oraz konserwantów. Aktualnie multum osób ochoczo zdobywa naturalne kosmetyki ekologiczne, gdyż częstokroć mają one sporo lepsze właściwości i działanie, aniżeli kosmetyki tworzone z dodatkiem chemii.
wella maska do włosów

Czy dbać o włosy jedynie latem?

Włosy w upalne dni są silnie narażone na oddziaływanie niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Zanieczyszczone powietrze może silnie osłabić włosy tuż przy cebulkach, a mocne promieniowanie uv potrafi je wysuszyć. Dotyczy to z reguły i tak już zniszczonych?nadwyrężonej kondycji włosów wielorakimi zabiegami fryzjerskimi.
1 2 3 4 5 6