Menu strony
Włosy
kosmetyki

Z jakiego powodu warto używać kosmetyków, jakie są odpowiednio dobrane ze względu na rodzaj włosów

Aby włosy były puszyste i zdrowe trzeba o nie należycie dbać. Przede wszystkim potrzebny jest dobry szampon, dostosowany do ich stanu. Za jego pomocą w pierwszej kolejności zmywa się z powierzchni włosów wszelakie zanieczyszczenia, ale też odżywia skórę głowy oraz cebulki.

Warto poznać profesjonalne akcesoria do makijażu

Profesjonalne akcesoria do makijażu należą do towarów stosunkowo kosztownych, ale z pewnością dobrej jakości. Aktualnie wszystkie tego typu akcesoria są bardzo chętnie kupowane. Zdecydowana większość kobiet wykonuje codzienny make-up, mniej lub bardziej obfity. W tym celu z kolei wymagane są określone produkty. Będą to głównie tak zwane kosmetyki kolorowe, czyli te, które są używane do tymczasowej zmiany wyglądu.
Kobieta

Czym będą się różnić zwykłe marketowe kosmetyki od profesjonalnych preparatów sprzedawanych w sklepach fryzjerskich.

Na pielęgnację włosów kobiety wydają bardzo duże pieniądze, kosmetyki z tej rodziny są bardzo chętnie kupowane. Wystarczy zresztą przyjrzeć się półkom w drogeriach, na których znaleźć można odżywki, szampony, farby i lakiery, a także mnóstwo innych kosmetyków i preparatów. Rozmaite kosmetyki do włosów są również mocno reklamowane, przede wszystkim w telewizji.
fotografijka - skóra

Jak wybrać szczotkę do czesania włosów

To jaką szczotkę do włosów wybierzemy jest zależne przede wszystkim od typu i stanu włosów, ale także od efektów, jakie potrzebujemy osiągnąć.


Jak wybrać szczotkę do czesania włosów

Czesanie włosów eliminuje z ich nawierzchni zanieczyszczenia, także resztki produktów do stylizacji.

Bardzo dobre zaopatrzenie salonów fryzjerskich oddziałuje na wygodę pracy

Salony fryzjerskie, systematycznie się wzbogacają o nowoczesne urządzenia do strzyżenia i też kosmetyki, jakie pozwalają znacznie lepiej realizować wszelkie czynności typowo fryzjerskie, czy też stylistyczne.
Modelka, fryzura Racoon

Polecane akcesoria i kosmetyki przeznaczone do włosów

Rozmaite przyrządy i kosmetyki do pielęgnacji włosów są niezwykle chętnie kupowane i wykorzystywane. W obecnych czasach na dużą skalę używają ich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Istnieje bardzo dużo takich środków, które można nabyć w drogeriach i pozostałych tego rodzaju sklepach. Pielęgnacja włosów obecnie nie ogranicza się jedynie do mycia i czesania, stosuje się dużo różnorodnych środków chemicznych.
wella maska do włosów

W jaki sposób wyczarować olśniewającą fryzurę w domu?

Podczas pierwszego spotkania z drugim człowiekiem intuicyjnie osądzamy go na podstawie wyglądu. Zresztą nie tylko nowi znajomi osądzają nasz wygląd. Na zakupach, na ulicy – naokoło jest wielu uważnych gapiów. Punktami, które głównie przyciągają wzrok jest schludny strój i fryzura. Jednak strój to bardziej sprawa gustu, o tyle fryzurę najczęściej powierzamy fryzjerom.
wizyta u fryzjera

Czy aby na pewno warto założyć salon fryzjerski?

W dalszym ciągu powiększa się liczba wizyt polskich kobiet, choć panów również - w jakim miejscu? Naturalnie w salonach fryzjerskich, które są niemalże rozchwytywane przez wszystkich. Być może to pewna przesada, ale spora ilość zakładów fryzjerskich prowadzących działalność w naszym kraju doskonale pokazuje, że generalnie dbamy o stan swoich włosów. Choć i tak jeszcze daleko nam do Francji - bo to właśnie we Francji znajduje się najwięcej salonów fryzjerskich na głowę. A więc można tak naprawdę powiedzieć, że nadal jest miejsce dla następnego zakładu fryzjerskiego...
Serum z kwasem hialuronowym

Misja: zatrzymać młodość!

Znacie kogoś, kto nie pragnąłby być na zawsze młody? Ta mocna chęć zachowania młodości prześladuje człowieka od wielu stuleci. Panie od wielu pokoleń już wiedzą, że jednym z najważniejszych źródeł wiecznej młodości jest kwas hialuronowy. To dzięki jego fantastycznym cechom skóra pozostaje dłużej jędrna i odżywiona.
wella maska do włosów

Co zrobić, by trwale wyprostować włosy?

Współczesna moda na proste włosy przyczyniła się do tego, iż wiele osób kupuje prostownice do włosów, które umożliwiają na samodzielne i codzienne ułożenie fryzury w domowym zaciszu. Przy wyborze prostownicy należy jednak rozważyć czy nie uszkodzi ona zbytnio włosów.
1 2 3 4 5