Menu strony
Typ
akt - firma

Ziemia została globalną wioską - jakie są tego zalety i wady

Zostaliśmy globalną wioską a wszystko przez to, że komputery połączyła sieć internetowa. Dlatego każdy, kto działa w branży komputerowej doskonale wie jak ważne są różnego typu nowinki oraz analiza ich przydatności i tego, czy dany pomysł będzie dobrze odebrany na rynku.
apartamentowiec

Rozliczenie PIT 2016 / 2017 - czyli, program do podliczania PIT-ów wewnątrz sieci

Pragniesz rozliczyć się z deklaracji PIT? Polecamy do tej rzeczy programy, których zadankiem bywa nam to uprościć bez zbędnego chodzenia po druczki do swojego urzędu skarbowego! Ściągnij napomknięty programik oraz ciesz się prostotą uzupełniania i dostarczenia oświadczenia!


Rozliczenie PIT 2016 / 2017 - czyli, program do podliczania PIT-ów wewnątrz sieci

Rozliczenie pIT2016 nie różni się wiele od wypełnianego co roku typu PIT-a.
system alarmowy

Czy niewątpliwie potrzebna jest Ci osobista księgowa w biurze? Możesz to zautomatyzować!

W dzisiejszych czasach praktycznie żadna duża firma nie jest w stanie obyć się bez własnej księgowej - o ile w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej czasem jesteśmy w stanie poradzić sobie samodzielnie z rozliczeniami wszystkich faktur, o tyle zazwyczaj w wypadku większej ich liczby zwykle potrzebujemy już pomocy z zewnątrz.
absolwenci

Fundusz zalążkowy - niewątpliwe fantastyczne rozwiązanie dla „młodych” innowacyjnych spółek

XXI wiek znamionuje ciągły rozwój. Powstaje coraz więcej firm, a przedsiębiorcy za wszelką cenę próbują zachować swoją pozycję na rynku.
wyszukiwarka

Jakiego typu błędy robione są podczas wypełniania pitu? Jak się okazało te najbardziej proste

Badania to potwierdzają, że wiele osób bardzo dobrze radzi sobie z wypełnieniem deklaracji podatkowej, niektórzy jednakowoż mają problem. Robią identyczne błędy, przez co wypełnienie pitu należy powtórzyć
polecany księgowy

Czemu inwestycje w szkolenia dla pracowników są czymś tak istotnym? Co one dadzą firmie oraz pracownikom?

Każda z firm dba o to, aby jakość, którą sobą prezentuje była widoczna choćby przez poziom zatrudnianych w przedsiębiorstwach osób. Jak o to dbać?